Uygulama Görüşme kaydedici ( Mi 9 da olan )

• Konbuyu başlatan aga61
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 2K

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
merhaba;
V13.0.13.0.SLFEUXM olan versiyonu XiaoMiTool V2 ile yükledim cihaz da açıldı ancak içerisinde arama kaydı bulunmuyor nerede hata yaptığımı da anlayamadım, yardımcı olabilecek var mı acaba ? cihazımda bootloader kilidi mevcut
Sorduğunuz sorunun cevabı üstteki mesajlarda 2 kere verildi zaten. Yukarıdaki mesajları okuyun.

Yine de cevap vereyim. Sizin kurduğunuz rom EEA rom. Bu romda arama kaydedici yok. Eu veya Endonezya rom kurmalısınız.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
merhaba;
V13.0.13.0.SLFEUXM olan versiyonu XiaoMiTool V2 ile yükledim cihaz da açıldı ancak içerisinde arama kaydı bulunmuyor nerede hata yaptığımı da anlayamadım, yardımcı olabilecek var mı acaba ? cihazımda bootloader kilidi mevcut
EEA ile XiaomiEu romlar farklı oradan karıştırmış olabilirsiniz. İkisi de Eu rom olarak geçse de EEA olan resmi rom (kayıt olmayan), XiaomiEu olan custom rom olandır. Siz başında XaomiEu olan varsa onu, yoksa Endonezya romu yüklemelisiniz.

borasapmaz1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
12T Pro
Konular
0
affınıza sığınıyorum dediğiniz herşey konusunda haklısınız EEA olan romların uzantısında EU rom yazıyor ben de o yüzden yüklemiştim. EU yazan romları arattırdığımda ise CN uzantılı çin romlarına ulaşıyorum o yüzden fazlasıyla bir kafa karışıklığım var, bu arada endonezya romunu bulamadım sanırım yok

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
affınıza sığınıyorum dediğiniz herşey konusunda haklısınız EEA olan romların uzantısında EU rom yazıyor ben de o yüzden yüklemiştim. EU yazan romları arattırdığımda ise CN uzantılı çin romlarına ulaşıyorum o yüzden fazlasıyla bir kafa karışıklığım var, bu arada endonezya romunu bulamadım sanırım yok
Bu sayfa teliniz rom sayfası EU olan custom rom veya taiwan yazan stock rom bunlardan birini yüklemeniz gerekiyor miui arama ve mesaj için.

borasapmaz1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
12T Pro
Konular
0
Bu sayfa teliniz rom sayfası EU olan custom rom veya taiwan yazan stock rom bunlardan birini yüklemeniz gerekiyor miui arama ve mesaj için.
üstadım bir türlü yapamadım açıkçası V13.0.13.0.SLFEUXM ve V13.0.4.0.SLFMIXM olan romlar cihaza yükleniyor ancak V13.0.10.0.SLFCNXM olan rom bootloader kilidi açılmadan bir türlü yüklenmiyor, cihaz yurtiçi kayıtlı ve garantisini bozmamak adına da açmak istemedim var mıdır bunu yükleyebilmenin başka bir yolu

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
üstadım bir türlü yapamadım açıkçası V13.0.13.0.SLFEUXM ve V13.0.4.0.SLFMIXM olan romlar cihaza yükleniyor ancak V13.0.10.0.SLFCNXM olan rom bootloader kilidi açılmadan bir türlü yüklenmiyor, cihaz yurtiçi kayıtlı ve garantisini bozmamak adına da açmak istemedim var mıdır bunu yükleyebilmenin başka bir yolu
Var ama cihaz garantili ise tavsiye etmem aksi bir durumda servise göndermeniz gerekebilir ve sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

borasapmaz1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
12T Pro
Konular
0
Var ama cihaz garantili ise tavsiye etmem aksi bir durumda servise göndermeniz gerekebilir ve sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Evet üstadım bu video sonrasında denedim ancak benim cihazımda zip dosyasını yükle dediğimde dosya yolu hatalı, yanlış dosya yolu dedi, daha önce bu hata ile karşılaşan kişilerde download klasöründe ‘downloads-rom’ adlı klasör varmış silince olmuş ancak bende o da yok

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
V13.0.10.0.SLFCNXM bu çin romu. Bununla işiniz yok.

V13.0.4.0.SLFMIXM bu global romu yükleyin. Sizin için yeterlidir. Ama bootloader kilidi açmadan hiçbir şey yüklemeyin. Cihaz elinizde kalır, kilit kapalı olduğundan müdahale edemezsiniz.

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
merhaba;
Hocam yüklediğiniz rom eu global rom, o romlarda google arama mesaj takvim vs googole aittir, sizin botloader kilidini açıp taiwan rom yüklemeniz gerekiyor, Taiwan romlarda Xiaominin kendi arama mesaj ve takvim uygulamaları var yani arama kaydı da var. Ben bl kilidi açmak için cihazı unlock ettim 168 saat(7 gün) bekleme süresi verdi. yarın doluyor günüm. Yarın bl kilidini açıp Taiwan rom yüklüycem.

Şuan stabil en son Taiwan rom linkini bırakıyorum bl kilidi açarsanız bunu yükleyip mis gibi kullanabilirsiniz.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bende zaten Endonezya yüklüde..tayvanda oldugunu bilmiyordum o yüzden yazmıştım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler
Endonezya romunu nereden yüklediniz? Mi 12T Pro için Endonezya romu yok ki. Tayvan ve xiaomi.eu dışında MIUI arama-mesaj uygulaması olan bir rom yok henüz.

Üst Alt