Uygulama Google arama ve kişilere alternatif harika bir uygulama!

redlion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aslan
Cihazım
xioami note11
Konular
1
Hiç bir şekilde olmuyor tek çareyi rom değişikliği yaparak buldum .şimdi sorun kalmadı . Endonezya romunu yükleyip sorunu çözdüm 1 ay uğraştırdı beni

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Sevgili hocam, konu başlığı; "arama ve kişilere" alternatif uygulama üzerinedir.

Oysa siz endonezya rom'u kurdum diyerek, radikal( köklü ) çözüm yönteminden bahsetmişsiniz.

Oysa buradaki çözüm yöntemi, global yazılımlı rom'larda bulunan google arama ve kişiler uygulamasına alternatif çözüm yöntemi olarak önerilen bir yöntemdir.

Özetle; mesajınız, bu konu başlığı için ilgisiz kalmıştır.

etrenjit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efnan
Cihazım
a3
Konular
19
Bu uygulama google playstore'dan kaldırılmış.

Huawei Appgallery'den yükledim ancak uygulama içi satın alma yapamıyorum.

Full sürümünü nasıl temin edebilirim, yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Bu uygulama google playstore'dan kaldırılmış.

Huawei Appgallery'den yükledim ancak uygulama içi satın alma yapamıyorum.

Full sürümünü nasıl temin edebilirim, yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
Özelden gönderildi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben de alabilir miyim
özelden gönderildi

Tekrardan selam arkadaşlar 1,5 sene huawei kullandığım için true phone uygulamasını kullanamamıştım, Uygulamanın son versiyonunu megaya upload ettim. Çok güncelleme alan bir uygulama değil zaten sorunsuz çalışıyor. Tekrardan xiaomiye geçtiğim için ben de tekrardan kullanmaya başladım. daha iyi ve özelleştirilebilir bir arama programı bence yok. global romda google aramaya en iyi alternatiftir.

Son düzenleme:

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
hocam bana da özelden gönderebilir misiniz ?

Özelden gönderildi

özelden gönderildi

Tekrardan selam arkadaşlar 1,5 sene huawei kullandığım için true phone uygulamasını kullanamamıştım, Uygulamanın son versiyonunu megaya upload ettim. Çok güncelleme alan bir uygulama değil zaten sorunsuz çalışıyor. Tekrardan xiaomiye geçtiğim için ben de tekrardan kullanmaya başladım. daha iyi ve özelleştirilebilir bir arama programı bence yok. global romda google aramaya en iyi alternatiftir.
hocam bana da özelden gönderebilir misiniz ?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sevgili Yuzarsif41 hocam, öncelikle size çok teşekkür ederim, Allah tuttuğunuzu altın etsin İnşallah...
8.Auğustos 2020 de açmış olduğunuz bu konuyu o zamanlar görmüş ama pek üzerinde durmamıştım çünkü o zamanlar EU rom kullanıyordum ve çağrı kayıt sorunumuz yoktu.
Xiaomi Mi11 T Pro aldığımdan bu yana, BL kilidim kapalı ve global rom kullanmaktayım ve herkesin malumu olduğu üzere, global romdaki Dialer de çağrı kayıt özelliği bulunmamaktadır....( pardon bulunuyor ama kayıt ediyor diye bilgi veriyor) yoksa o zaman kullanmayalım dedik, taki dün, cumartesi günü sizin bu konunuzu tekrar görene kadar....10 sayfayı da detaylı okudum...herkes sizden özelden istemiş, ben , nereden olduğu önemli değil, True Phone Dialer & Contacts'ın 2.0.17 versiyonunu indirdim ve kurdum, tüm gerekli ayarları yaptım ve test ettim, her türlü gelen giden aramaları otomatik kayıt ediyor....Bu durumu sevgili dostum Sayın Koçara hocam ile de paylaştım, kendisi bana bunu kurduğunu ama kayıt seçeneğinin çıkmadığını söyledi....bende kendisi ile birlikte gerekli ayarları yapıp, test ettik...artık o da global romunda çağrı kaydı yapabiliyor....Bankacılık açısından bazı tereddütleri vardı, bende Mobil veri ile WiFi yı kısıtla, bende o şekilde test ettim, sorunsuz çalışıyor dedim, tereddütleri de böylece ortadan kalkmış oldu...

Size tekrardan çok çok teşekkür ederim sevgili Yuzarsif41 hocam, iyiki varsınız happy~~

Global rom kullanmak zaten keyifliydi, daha da keyifli hale geldi....

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Sevgili Yuzarsif41 hocam, öncelikle size çok teşekkür ederim, Allah tuttuğunuzu altın etsin İnşallah...
8.Auğustos 2020 de açmış olduğunuz bu konuyu o zamanlar görmüş ama pek üzerinde durmamıştım çünkü o zamanlar EU rom kullanıyordum ve çağrı kayıt sorunumuz yoktu.
Xiaomi Mi11 T Pro aldığımdan bu yana, BL kilidim kapalı ve global rom kullanmaktayım ve herkesin malumu olduğu üzere, global romdaki Dialer de çağrı kayıt özelliği bulunmamaktadır....( pardon bulunuyor ama kayıt ediyor diye bilgi veriyor) yoksa o zaman kullanmayalım dedik, taki dün, cumartesi günü sizin bu konunuzu tekrar görene kadar....10 sayfayı da detaylı okudum...herkes sizden özelden istemiş, ben , nereden olduğu önemli değil, True Phone Dialer & Contacts'ın 2.0.17 versiyonunu indirdim ve kurdum, tüm gerekli ayarları yaptım ve test ettim, her türlü gelen giden aramaları otomatik kayıt ediyor....Bu durumu sevgili dostum Sayın Koçara hocam ile de paylaştım, kendisi bana bunu kurduğunu ama kayıt seçeneğinin çıkmadığını söyledi....bende kendisi ile birlikte gerekli ayarları yapıp, test ettik...artık o da global romunda çağrı kaydı yapabiliyor....Bankacılık açısından bazı tereddütleri vardı, bende Mobil veri ile WiFi yı kısıtla, bende o şekilde test ettim, sorunsuz çalışıyor dedim, tereddütleri de böylece ortadan kalkmış oldu...

Size tekrardan çok çok teşekkür ederim sevgili Yuzarsif41 hocam, iyiki varsınız happy~~

Global rom kullanmak zaten keyifliydi, daha da keyifli hale geldi....

Güzel yorumunuz ve değerli düşünceleriniz için ben teşekkür ederim. Uygulamayı bende mi note 10da yaklaşık 2 yıl sorunsuz kullanmıştım. Şimdi tekrardan xiaomiye dönünce yükledim. Son sürümü 2.0.18 ama 2.0.17 ile arasında gözle görülür bir fark yok. Belki bir kaç küçük hata düzeltmeleri vardır. Güle güle kullanın 🙂🙏

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Güzel yorumunuz ve değerli düşünceleriniz için ben teşekkür ederim. Uygulamayı bende mi note 10da yaklaşık 2 yıl sorunsuz kullanmıştım. Şimdi tekrardan xiaomiye dönünce yükledim. Son sürümü 2.0.18 ama 2.0.17 ile arasında gözle görülür bir fark yok. Belki bir kaç küçük hata düzeltmeleri vardır. Güle güle kullanın
Estağfurullah hocam, teşekkürler

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur