Yardım Galeride resimler görünmüyor

jarenye

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner Öztürk
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Merhaba arkadaşlar bu sorunu son günlerde yaşamaya başladım eskiden böyle bir durum olmuyordu bunun nedeni nedir acaba?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-15-16-48-46-883_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-04-15-16-48-46-883_com.miui.gallery.jpg
    385,6 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_2020-04-15-16-48-35-353_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-04-15-16-48-35-353_com.miui.gallery.jpg
    346,4 KB · Görüntüleme: 45

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Bu sorunu bende yaşıyordum, bilhassa tel her yeniden baslamadan sonra cogu resimlerimi yüklenmiyor gösteriyordu cihaz redmi note 8, tel yeniden başlayınca galeriyi açıyorum bi 5 dakika falan hic bir klasör girmeden ekran ışığı sönmeden ara ara aşağı yukari yapıyorum yavaş yavaş yükleniyor 5 dakikaya halloluyordu sorun ve sag üst köşedeki ayarlar tikla birsey yapmadan geri galeri dön, galeride bir klasöre girme 5 dakika hepsi yuklensin, bir deneyin isterseniz?
Bunun kalıcı çözümünü bulmamız lazim ama en yakin zamanda

Oyla:

jarenye

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner Öztürk
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Bu sorunu bende yaşıyordum, bilhassa tel her yeniden baslamadan sonra cogu resimlerimi yüklenmiyor gösteriyordu cihaz redmi note 8, tel yeniden başlayınca galeriyi açıyorum bi 5 dakika falan hic bir klasör girmeden ekran ışığı sönmeden ara ara aşağı yukari yapıyorum yavaş yavaş yükleniyor 5 dakikaya halloluyordu sorun ve sag üst köşedeki ayarlar tikla birsey yapmadan geri galeri dön, galeride bir klasöre girme 5 dakika hepsi yuklensin, bir deneyin isterseniz?
Bunun kalıcı çözümünü bulmamız lazim ama en yakin zamanda
dediğiniz gibi yaptım hocam bekledim biraz ama yine bazı fotoğraflar görünmüyor ve bu benim canımı sıkmaya başladı artık

Oyla:

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
dediğiniz gibi yaptım hocam bekledim biraz ama yine bazı fotoğraflar görünmüyor ve bu benim canımı sıkmaya başladı artık
Fotoğraflar nerde hafiza kartinda mi? Fotograflarin klasörü çok mu karışık iç ice cok klasör içinde veya klasör ismi uzun birsey mi?
Edit ayarlardan sistem güncellemesi baksana bir varsa güncelle galeriyi ve sonra uygulamalardan galeriyi bul ön bellegi sil ve sonra verileri sil de telefonu yeniden başlat ondan sonra galeri sifirlanacak resimlerin gitmez korkma, arkasina açınca 5 dakika dedigim islemleri yap

Oyla:

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Sorunu Google Files kullanarak çözdüm iyi bir temizlik yaparak*
Kalici bir çözüm olarak görüyorsanız teli yeniden başlattı mı? Kapaliyken teli yeniden açtımi falan galerideki resim yuklenme sorunlari duzeliyorsa bu yöntemle, yeni bir konu açıp detaylica anlatırsaniz bu durumdan muzdarip forumdaki diğer arkadaşlarımızda yararlanabilirler size zahmet

Oyla:

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Kalici bir çözüm olarak görüyorsanız teli yeniden başlattı mı? Kapaliyken teli yeniden açtımi falan galerideki resim yuklenme sorunlari duzeliyorsa bu yöntemle, yeni bir konu açıp detaylica anlatırsaniz bu durumdan muzdarip forumdaki diğer arkadaşlarımızda yararlanabilirler size zahmet
Eğer arkadaşın sorunu da aynıysa anlatılabilir hocam bu genellikle kalıntılar kaldığı için böyle oluyor kendi temizleyici uygulaması silmedi de Google Files buldu dosyaları

Oyla:

jarenye

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner Öztürk
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Fotoğraflar nerde hafiza kartinda mi? Fotograflarin klasörü çok mu karışık iç ice cok klasör içinde veya klasör ismi uzun birsey mi?
Edit ayarlardan sistem güncellemesi baksana bir varsa güncelle galeriyi ve sonra uygulamalardan galeriyi bul ön bellegi sil ve sonra verileri sil de telefonu yeniden başlat ondan sonra galeri sifirlanacak resimlerin gitmez korkma, arkasina açınca 5 dakika dedigim islemleri yap
hocam dediğin işlemleri yaptım ama sorun hala devam ediyor ve anladığım kadarıyla bazen görünmeyen fotoğraflar değişebiliyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eğer arkadaşın sorunu da aynıysa anlatılabilir hocam bu genellikle kalıntılar kaldığı için böyle oluyor kendi temizleyici uygulaması silmedi de Google Files buldu dosyaları
hocam google files indirdim ama ne yapacağımı tam olarak anlayamadım xiaominin kendi uygulamalarını sil diyor ama ben silmem ki onları dediğin kalıntı dosyaları nasıl buluyor

Oyla:

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
hocam dediğin işlemleri yaptım ama sorun hala devam ediyor ve anladığım kadarıyla bazen görünmeyen fotoğraflar değişebiliyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam google files indirdim ama ne yapacağımı tam olarak anlayamadım xiaominin kendi uygulamalarını sil diyor ama ben silmem ki onları dediğin kalıntı dosyaları nasıl buluyor
Ekran görüntüsü atar mısınız ugulamadan

Oyla:

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Galeride genelde yaşıyoruz sorunu ha benimde resim klasor çok galeriyi acip 5 dakika asagi yukari yapıyorum kendine anca geliyor, galeride resimlerin yuklenme sorunu kalici bir çözüm varsa konu acilip anlatilabilir aslında

Oyla:

jarenye

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner Öztürk
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1

Ekli dosyalar