Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    143

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
Modlu uygulama kullanırken herhangi bir uyarı almış mıydınız? Aldıysanız banlanma riskiniz yüksekte kurulum yapmasanız daha iyi olurdu. Bende öyle bir sorun yok ymclone sürümünü kullanın.
evet daha oncesinde uyarı.almistim.hatta kod almakta 1 hafta falan beklemistim ama en son WhatsApp olaylari.oncesinde yuklemistim youwhatshapp i ..ama simdi banlandik ..ve sevmedim orjinal.what i:(( .

bu ban in kalkma ihtimali varmıdır.

youwhatshapp.in clone surumu adresini atabilirmisiniz..en azından avutalim.kendjmjzj.

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Modlu uygulama kullanırken herhangi bir uyarı almış mıydınız? Aldıysanız banlanma riskiniz yüksekte kurulum yapmasanız daha iyi olurdu. Bende öyle bir sorun yok ymclone sürümünü kullanın.

YM de şuan grupları ayıran öyle bir özellik yok FM yi deneyin hocam.
Fm yi kullanıyorum çok uzun zamandır, hatta şöyle hem com.whatsapp uzantılı orjinal yerşne geçen paketi hemde com.fmwhatsapp paketini kullanıyorum çift hat olarak
sohbetler ve gruplar ayrı alanda gözüküyor, aynı alanda alt alta göremiyorum, bunun bir ayarı var mı olarak sormuştum, 2. cihaza bağla olarak giriş yaptığımdan beri bu şekilde, ekte görsel paylaşıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20240409_145128.jpg
    IMG_20240409_145128.jpg
    184,4 KB · Görüntüleme: 14

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
evet daha oncesinde uyarı.almistim.hatta kod almakta 1 hafta falan beklemistim ama en son WhatsApp olaylari.oncesinde yuklemistim youwhatshapp i ..ama simdi banlandik ..ve sevmedim orjinal.what i:(( .

youwhatshapp.in clone surumu adresini atabilirmisiniz..en azından avutalim.kendjmjzj.
Geliştirici bunun için uyarı yapmıştı zaten hocam bir süre daha beklemek de yarar var. Şimdilik QR kod ile kullanmaya devam edin şahsen bende öyle kullanıyorum.
Fm yi kullanıyorum çok uzun zamandır, hatta şöyle hem com.whatsapp uzantılı orjinal yerşne geçen paketi hemde com.fmwhatsapp paketini kullanıyorum çift hat olarak
sohbetler ve gruplar ayrı alanda gözüküyor, aynı alanda alt alta göremiyorum, bunun bir ayarı var mı olarak sormuştum, 2. cihaza bağla olarak giriş yaptığımdan beri bu şekilde, ekte görsel paylaşıyorum
Evet geliştirici seçeneklerinden bu kısmı değiştirebilirsiniz.

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Geliştirici bunun için uyarı yapmıştı zaten hocam bir süre daha beklemek de yarar var. Şimdilik QR kod ile kullanmaya devam edin şahsen bende öyle kullanıyorum.

Evet geliştirici seçeneklerinden bu kısmı değiştirebilirsiniz.
bulamadım nerde olduğunu yazabilir misiniz ya da görsel olarak

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11

daha onceden clon lunmod.vardi o da guncelleme istemiati.bulamadim.o.yuzden denedim belki kurukur diye olmadi..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

daha onceden clon lunmod.vardi o da guncelleme istemiati.bulamadim.o.yuzden denedim belki kurukur diye olmadi..

artik oyle.yapicaz clon versiyonu ile.bir sure daha o guzel.haberi.beklicez yedegi elde tutup... zahmet olmazsa clon versiyonu icin adres.verebilirmisniz youwhatshapp icjn...

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
bulamadım nerde olduğunu yazabilir misiniz ya da görsel olarak
Yomods ana ekran . Header. Separate chats/Groups

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

artik oyle.yapicaz clon versiyonu ile.bir sure daha o guzel.haberi.beklicez yedegi elde tutup... zahmet olmazsa clon versiyonu icin adres.verebilirmisniz youwhatshapp icjn...
Bütün uygulamalar bir arada hocam
Aralarında ki farklar;
WhatsApp uygulamasını silip yerine kurulucak olan sürüm;
  • Fouad.Whats9.xx_com.whatsapp
WhatsApp uygulamasını silmeden yanına kurabilirsiniz, sohbet yedeklerini farklı bir klasör de depolayacağını unutmayın!
  • YOWA9.xx_com.yowhatsapp
  • FMWA9.xx_com.fmwhatsapp
  • GBWA9.xx_com.gbwhatsapp

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17

BySafderun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
20
Arkadaşlar işinize yarar mı daha evvel paylaşıldı mı bilmem, modlu yowhatsapp kullanmaktan anlatılan tüm şikayetleri yaşadım ve şimdilik tek bir çözüm yolunu kullanıyorum. Telefon tarihini bir gün geriye alarak whatsapp kullanmaya devam ediyorum. Sanırım kara listeye alındık 🤣

topaloglu321

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Arkadaşlar kardeşimde, Note 12 Pro+ telefon var, orjinal whatsapp ı yüklese dahi kendi numarasıyla hiç bir şekilde o telefonda kullanamıyor. Başka telefonlarda kendi numarasıyla giriş yapabiliyor.

Telefonu formatlarsam sorun çözülür mü deneyen oldu mu?
Veya cihazı değiştirmeden orjinal whatsappı kullanabilmesi için ne yapmam gerekir.

Üst Alt