Soru Flash xbl error sorunu

ibere

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
5s plus
Konular
8
Merhaba arkadaşlar, xiaomi 5s plus telefona sahibim. Telefonum açılmıyor, stock rom +magisk vardı,bootloader acıkken bootloaderi kilitledim, telefon açılmamaya başladı. fastboot açılıyor. global rom atarken Flash xbl error hatası veriyor. telefon 9008 olarak pc görüyor, unlock yapayım dedim Current account is not bound to this device hatası alıyorum. bu durumda ne yapmam gerekir acaba ? Teşekkürler

bensen63

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
network mikrotik
Konular
44
hocam 1 haftadir deniyorum hic bir sekilde olmiyor ygpd cihaz gormiyor mi flash ve qfil goruyor ama onunlada yazilim atamiyorum qfil veya mi flash yazilim gerekiyor sanirim
[doublepost=1514102269,1514102216][/doublepost]telefonda hic bir tepki yok sadece kirmizi isik surekli yanim sönuyor

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
hocam 1 haftadir deniyorum hic bir sekilde olmiyor ygpd cihaz gormiyor mi flash ve qfil goruyor ama onunlada yazilim atamiyorum qfil veya mi flash yazilim gerekiyor sanirim
[doublepost=1514102269,1514102216][/doublepost]telefonda hic bir tepki yok sadece kirmizi isik surekli yanim sönuyor

Bunu dener misiniz?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

bensen63

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
network mikrotik
Konular
44
tamam hocam bilgisayar çöktu suan deneyince yazarim iliginiz icin tesekur ederim
[doublepost=1514187070,1514102927][/doublepost]
tamam hocam bilgisayar çöktu suan deneyince yazarim iliginiz icin tesekur ederim

İndirdiğim dosyayı atmaya çalıştım hata veriyor

Ekli dosyalar

• IMG_20171225_104053.jpg
    IMG_20171225_104053.jpg
    3,8 MB · Görüntüleme: 60
Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
[doublepost=1514187070,1514102927][/doublepost]

İndirdiğim dosyayı atmaya çalıştım hata veriyor
Mi flash ile deneyin bir de. Güç tuşuna 20-25sn basılı tutun cihaz port yenilesin.

Oyla:

xpass34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CENK
Cihazım
MİA1
Konular
0
hocam merhaba. redmi note 5 cihazım var. aynı durumdaydı . yanlışlıklla lock ettim. burayı okudum . china pc suite ile rom attım. herşey normal gitti . pc suite success verdi ama cihaz açılır gibi olup yeniden recovery moda düşüyor . miui 10 yükledim. başka bir rom mu denemeliyim ? custom rom da yükledim sonuç aynı oldu . recovery moda geri geliyor . % 100 rom yükleniyor ama tam açarken recovery moda geliyor ne yapmak lazım ? çok teşekkürler şimdiden

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
hocam merhaba. redmi note 5 cihazım var. aynı durumdaydı . yanlışlıklla lock ettim. burayı okudum . china pc suite ile rom attım. herşey normal gitti . pc suite success verdi ama cihaz açılır gibi olup yeniden recovery moda düşüyor . miui 10 yükledim. başka bir rom mu denemeliyim ? custom rom da yükledim sonuç aynı oldu . recovery moda geri geliyor . % 100 rom yükleniyor ama tam açarken recovery moda geliyor ne yapmak lazım ? çok teşekkürler şimdiden
Global rom kurduğunuz için öyle oluyor. Çin romu atmalısınız.

Oyla:

xpass34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CENK
Cihazım
MİA1
Konular
0
çin romu nerden bulacağım biryerden link gönderebilir misiniz ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aslında ben de bulurum da doğru romu indirmek adına söylüyorum bir ton rom indirdim hiçbiri çalışmadı . şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Oyla:

xpass34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CENK
Cihazım
MİA1
Konular
0
merhaba yine bir sürü çin romu indirdim hepsini denedim uyumlu değil diyor . yardımcı olabilir misiniz ? hangi paketi nereden yüklemem lazım ?

Oyla:

Ouoo619

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Hocam siz beni dinlememişsiniz ki. Ben size özel olarak şu mi flash ile deneyin diyorum. Çünkü biliyorum diğerleri atmayacak romu yarıda hata verecek. Siz yine başınızın doğrusuna gidip benim verdiğim linkten başka bir mi flash kullanmışsınız.

Forumda konu var china pc suite ile rom atmak ilr ilgili.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam Allah senden razı olsun, saatlerdir uğraşıyorum mi flash tool bile hata veriyordu en son. China Pc Suite ile bağlanıp yazılım yükledim sonunda çok sağolasın..

Oyla:

bozkayaenes

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bozkaya
Cihazım
mi 5s plus
Konular
3
arkadaşlar aynı sorun bende de var hangi romu yüklemem lazım chinese pc suite ile

Oyla:
Üst Alt