Rom [Fastboot ROM] Stok Android 10 QFQMIXM Global Sürekli Güncel

yasinankara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
miA3
Konular
9
Arkadaşlar merhaba nisan ayında çıkan en son güncelleme gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz Fastboot rom olup orjinal stok romdur.Açıkca söylemek gerekirse Mİ A3 geri çekilen güncellemelerden çok daha stabil ve çok daha iyi.

--Kurulum--

1- İndirdiğiniz laurel_sprout_global_images_V11.0.11.0.QFQMIXM_10.0 dosyayı masaüstüne çıkartın.
2- Telefonu Fastboot moda alın
3- Çıkarttığınız dosyanın içinden flash_all.bat komut dosyasını çaıştırın kurulum CMD ekranı üzerinden başlayacaktır ve sistem otomatik yeniden başlayacaktır müdahale etmeyin.
4- Bu çıkarttğınız dosyayı ayrıca Mİ Flash uygulaması yardımıyla da kurabilirsiniz fakat Mi Flash uygulamasından kurulum yaparken clean_all işaretlemeyi unutmayın.

--Dosyalar--

1-
2-

3-
Elinize sağlık hocam

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Android one cihazlarda guvenlik guncellemeri haric ara guncellemelerle ek özellik geliyor mu

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar merhaba nisan ayında çıkan en son güncelleme gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz Fastboot rom olup orjinal stok romdur.Açıkca söylemek gerekirse Mİ A3 geri çekilen güncellemelerden çok daha stabil ve çok daha iyi.

--Kurulum--

1- İndirdiğiniz laurel_sprout_global_images_V11.0.11.0.QFQMIXM_10.0 dosyayı masaüstüne çıkartın.
3- Çıkarttığınız dosyanın içinden flash_all.bat komut dosyasını çaıştırın kurulum CMD ekranı üzerinden başlayacaktır ve sistem otomatik yeniden başlayacaktır müdahale etmeyin.
4- Bu çıkarttğınız dosyayı ayrıca Mİ Flash uygulaması yardımıyla da kurabilirsiniz fakat Mi Flash uygulamasından kurulum yaparken clean_all işaretlemeyi unutmayın.

--Dosyalar--

1-
2-

3-
Hocam rom linkini farklı bir platforma yüklemeniz veya linki tekrar düzenlemeniz daha sağlıklı olacaktır. Erişim izni istiyor.

Son düzenleme:

yasinankara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
miA3
Konular
9
suana kadar ki en iyi rom bu eu muş yok baska romlarmis hepsi hikaye
Eu rom ekran süresi 10 saatten fazla,

--Kurulum--

--Dosyalar--

1-
2-

3-
teşekür ederim

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
Hocam rom linkini farklı bir platforma yüklemeniz veya linki tekrar düzenlemeniz daha sağlıklı olacaktır. Erişim izni istiyor.

Erişim isteyen arkadaşlara erişim verdim akşam düzenlenmiş olur kusura bakmayın dediğim gibi erişim isteyen arkadaşlara yardımcı oluyorum akşam linki düzelteceğim

yasinankara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
miA3
Konular
9
Erişim isteyen arkadaşlara erişim verdim akşam düzenlenmiş olur kusura bakmayın dediğim gibi erişim isteyen arkadaşlara yardımcı oluyorum akşam linki düzelteceğim
sağol hocam elinize sağlik

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
fastboot üzerinden kurunca tekrar bootloader kılıtlenıyormu veya nasıl kilitleyip kurarız fastboottan

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
fastboot üzerinden kurunca tekrar bootloader kılıtlenıyormu veya nasıl kilitleyip kurarız fastboottan
Hocam onun teknik bilgisine sahip değilim bu konuda size yardımcı olamıyorum daha teknik bilgiye sahip arkadaşlar cevap verir bu sorunuza umarım.

Üst Alt