İnceleme EU rom dan HyperOs - MiuiTN 2.2 - Elite rom deneyimleri

Drxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okyay
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Konular
1
bir haftalık hyperos - MiuiTN - Elite rom deneyimlerim ... önce hyperos dev 22.22 port romu kurdum 2 gün kullanabildim iki sorun var biri akıllı saat samsung watch 6 pro tanıtamadım diğeri android auto çalışmadı .. hız ve tepkisellik çok iyi tabi 120 hrz ağırlıklı kullanım default geliyor zaman zaman 60 kapalı ekranda 30 a düşüyor buna rağmen pil kullanımı eu romdan bile iyiydi gece ultra pil tasarrufu ile yatıp sabah açınca pil yüzdesi hiç azalmıyor çok başarılı arka plan hizmetleri kontrolü ...ikinci rom Tn rom ondaki sıkıntıda aynı saat ve aundroid auto ... hız ve pil eu romdan daha iyi .. temalar ve ekstra simgeler var bolca yanlız eu rom ile alınan yedek geri yükleme ile yüklenmesine rağmen bir çok uygulama çalışmadı tekrar kurmak zorunda kaldım xiomi yedekleme de sınıfta kaldı aynı şey elite rom da da başıma geldi tüm uygulamaları tekrar kurmak işkence gibiydi ... elite rom 14.0.11 son güncel ücretsiz olan .. bunda saat - android auto sıkıntısız kuruldu .. tepki hızı eu romdan daha iyi 60 htz olmasına rağmen ...pil hyper os gibi arka plan hizmetleri iyi kontrol edilmiş onda da geceden sabaha hiç pil kaybı yok ..eu romda ultra pil de bile 3-5 mutlaka azalıyordu kullandığım versiyon eu 14.05 ...

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
hocam biraz resim de eklesen konu daha güzel görünür. eline sağlık bu arada.

Drxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okyay
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

indirme linkleri ....

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Hocam VoWiFi çalışıyor mu? Daha önce yüklediğim başka bir portlanmış HyperOs'ta VoWiFi çalışmıyordu.

yarcann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yarcan
Cihazım
xiaomi
Konular
7
bir haftalık hyperos - MiuiTN - Elite rom deneyimlerim ... önce hyperos dev 22.22 port romu kurdum 2 gün kullanabildim iki sorun var biri akıllı saat samsung watch 6 pro tanıtamadım diğeri android auto çalışmadı .. hız ve tepkisellik çok iyi tabi 120 hrz ağırlıklı kullanım default geliyor zaman zaman 60 kapalı ekranda 30 a düşüyor buna rağmen pil kullanımı eu romdan bile iyiydi gece ultra pil tasarrufu ile yatıp sabah açınca pil yüzdesi hiç azalmıyor çok başarılı arka plan hizmetleri kontrolü ...ikinci rom Tn rom ondaki sıkıntıda aynı saat ve aundroid auto ... hız ve pil eu romdan daha iyi .. temalar ve ekstra simgeler var bolca yanlız eu rom ile alınan yedek geri yükleme ile yüklenmesine rağmen bir çok uygulama çalışmadı tekrar kurmak zorunda kaldım xiomi yedekleme de sınıfta kaldı aynı şey elite rom da da başıma geldi tüm uygulamaları tekrar kurmak işkence gibiydi ... elite rom 14.0.11 son güncel ücretsiz olan .. bunda saat - android auto sıkıntısız kuruldu .. tepki hızı eu romdan daha iyi 60 htz olmasına rağmen ...pil hyper os gibi arka plan hizmetleri iyi kontrol edilmiş onda da geceden sabaha hiç pil kaybı yok ..eu romda ultra pil de bile 3-5 mutlaka azalıyordu kullandığım versiyon eu 14.05 ...
hocam normak TWRP üzerinden mi kurdunuz yoksa farklı bie şekilde mi kurdunuz

Drxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okyay
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Konular
1
hepsini fastboot üzerinden kurdum ...

Drxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okyay
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Konular
1
Hocam hyperos un linkini özelden alabilir miyim telegram kullanmıyorumda
malesef linkleri telegram üzerinde port rom olduğu için ..orjinal mi11 ultra için çıkarsa buradan paylaşırım

canacar2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
Xiaomi Mi 10t
Meslek
Üniversite yazılım
Konular
4
Hocam hyper os romunu nasıl kuruyoruz part 1 part 2 var hangisini yükleyip kurmam gerekiyor

Üst Alt