Yardım Ekranı Kırık Telefonda Dosyalara Ulaşma

• Konbuyu başlatan Hayko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 224

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
Aynı cihazdan bul , ekranı kırık olana mouse takip diğerinden bakarak ayiklamayi açmayı dene baska çare yok gibi
Bl açıksa twrp yükleyerek pc üzerinden verilere erisebilirsin

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
21
Ekran yansıtma ile tv ye yansıtıp başka telefona yollamak mümkün otg ile fare bağlayıp. Usb üzerinden görüntü yansıtma usb 3 ve üzeri için geçerli. Note 9 serisi 2.0 usb kullanıyor. Twrp den şifre çıkıyor ise yine fare bağlayıp şifreyi girdikten sonra pc ye bağlamayı dene.

Hayko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bir
Cihazım
Yok
Konular
1
Aynı cihazdan bul , ekranı kırık olana mouse takip diğerinden bakarak ayiklamayi açmayı dene baska çare yok gibi
Bl açıksa twrp yükleyerek pc üzerinden verilere erisebilirsin
Bl açık fakat twpr ancak fastboot ile yükleniyor. Hata ayıklama açık olmadigi için telefon normal açıkken twrp yükleyemiyorum. Fastboot ile yükleyince de ekran şifresi olduğu için dosyalar şifreli geliyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran yansıtma ile tv ye yansıtıp başka telefona yollamak mümkün otg ile fare bağlayıp. Usb üzerinden görüntü yansıtma usb 3 ve üzeri için geçerli. Note 9 serisi 2.0 usb kullanıyor. Twrp den şifre çıkıyor ise yine fare bağlayıp şifreyi girdikten sonra pc ye bağlamayı dene.
mouse bağladım ekrani şifre girerek açtım fakat bilgisayar hala görmüyor. el yordamiyla ekran görüntüsünü tv ye aktarmak neredeyse imkansız gibi.

Üst Alt