Yardım Direnç İşlemi Hk

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Arkadaşlar merhaba

Note 11S cihazıma direnç İşlemi ile kalıcı imei yaptirmak istiyorum. Böylece cihazım güncelleme alsın istiyorum. İstanbul Anadolu yakasında bu işi yapan bana ulaşabilir mi rica etsem?

Destekleriniz için şimdiden Teşekkürler arkadaşlar.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Arkadaşlar merhaba

Note 11S cihazıma direnç İşlemi ile kalıcı imei yaptirmak istiyorum. Böylece cihazım güncelleme alsın istiyorum. İstanbul Anadolu yakasında bu işi yapan bana ulaşabilir mi rica etsem?

hocam bu cihaz için ne desem bilmem ama teknolojik cihazları söker takarım iyi kötü biraaz bilgim var diyorsanız bu cihazda direnç sadece sökülüyor yani 1 tane direnci igne gibi birşeyle kırabilirseniz gerisi redmi note 8 pro da ki gibi yapabilirsniz bu kadar bilgi vermek yasak mı bilemedim :)

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Arkadaşlar merhaba

Hocam bu cihaz için yazılımsal imei repeir mevcut
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bu cihaz için yazılımsal imei repeir mevcut
Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Güncelleme almak için dirençli işlem yapılması lazım ya da farklı bir yol bulunması hocam.

Üst Alt