Uygulama DataBackup | SwiftBackup Alternatif!

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
102
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

DataBackup - Hızlı bir yedekleme alın!
v1.1.0

DataBackup Script orijinal sahibi tarafından kodlandı ve çok övgü aldı, kullanıcının verilerini tam ve verimli bir şekilde yedeklemesine / kurtarmasına izin veriyor.
Bu nedenle, orijinal sahibi tarafından verildikten sonra bu uygulamayı kodlayan komut dosyasını temel alıyoruz.​

Avantaj: Verilerinizi tamamen yedekleyin sisteminizi değiştirdikten sonra, tüm verilerinizi kurtarabilir, giriş yapmanıza veya ekstra veri paketi indirmeniz gerekmez.
Hızlı: Tar lz4 zstd (varsayılan) desteğimiz var
Kullanımı kolay: Uygulama verilerinizi tamamen yedeklemek için sadece küçük bir adıma ihtiyacınız var!

DataBackup kullanım talimatları:
  • Root izni verin
  • Yedekleme sayfasına girin, yedeklemek istediğiniz uygulamayı seçin.
  • "Onayla" düğmesine dokunun.
  • Yedekleme tamamlandıktan sonra, yedekleme verileri varsayılan olarak SD kartın/DataBackup'ın kök dizinine kaydedilecektir.
  • Dosyalarını SD kartın/DataBackup'ın kök dizinine taşıyın ve bilgisayarınıza veya sabit diskinize kopyalayın.
Kurtarma kullanımı:
  • Veri dosyalarını SD kart/DataBackup'ın kök dizinine taşıyın
  • Kurtarma sayfasına girin, kurtarmak istediğiniz uygulamayı seçin.
  • "Onayla" düğmesine dokunun
  • İyileşmek için bitti.
Ekran Görüntüleri

- İndirmek için tıklayın..! -

Son düzenleme:

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25

DataBackup - Hızlı bir yedekleme alın!
v1.1.0

DataBackup Script orijinal sahibi tarafından kodlandı ve çok övgü aldı, kullanıcının verilerini tam ve verimli bir şekilde yedeklemesine / kurtarmasına izin veriyor.
Bu nedenle, orijinal sahibi tarafından verildikten sonra bu uygulamayı kodlayan komut dosyasını temel alıyoruz.​

Avantaj: Verilerinizi tamamen yedekleyin sisteminizi değiştirdikten sonra, tüm verilerinizi kurtarabilir, giriş yapmanıza veya ekstra veri paketi indirmeniz gerekmez.
Hızlı: Tar lz4 zstd (varsayılan) desteğimiz var
Kullanımı kolay: Uygulama verilerinizi tamamen yedeklemek için sadece küçük bir adıma ihtiyacınız var!

DataBackup kullanım talimatları:
  • Root izni verin
  • Yedekleme sayfasına girin, yedeklemek istediğiniz uygulamayı seçin.
  • "Onayla" düğmesine dokunun.
  • Yedekleme tamamlandıktan sonra, yedekleme verileri varsayılan olarak SD kartın/DataBackup'ın kök dizinine kaydedilecektir.
  • Dosyalarını SD kartın/DataBackup'ın kök dizinine taşıyın ve bilgisayarınıza veya sabit diskinize kopyalayın.
Kurtarma kullanımı:
  • Veri dosyalarını SD kart/DataBackup'ın kök dizinine taşıyın
  • Kurtarma sayfasına girin, kurtarmak istediğiniz uygulamayı seçin.
  • "Onayla" düğmesine dokunun
  • İyileşmek için bitti.
Ekran Görüntüleri

- İndirmek için tıklayın..! -
Elinize Sağlık.

FunnFrell

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Evren
Cihazım
REDMİ NOT 9
Konular
9
Bu uygulamada resimleri felan alabiliyormuyuz acaba yedek olarak ve yedekleme için root kesin gereklimi

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
102
Bu uygulamada resimleri felan alabiliyormuyuz acaba yedek olarak ve yedekleme için root kesin gereklimi
Birçok işlemi yapabilirsiniz root izini olduğu zaman uygulama + verileri almak için gerekli. Onun dışında rootsuz deneme yapmadım isterseniz bir deneyin ve gelişmelerden bahsedebilirsiniz.

FunnFrell

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Evren
Cihazım
REDMİ NOT 9
Konular
9
Birçok işlemi yapabilirsiniz root izini olduğu zaman uygulama + verileri almak için gerekli. Onun dışında rootsuz deneme yapmadım isterseniz bir deneyin ve gelişmelerden bahsedebilirsiniz.
Dün s20 fe aldık.Eski cihazımız GM 9 pro bunun android sürümü eski olduğu için Google yedeklerin hepsini yeni sürüm android cihaza aktarmiyor.

Ben cihazım komple yedeğini alıp yeni cihaza yüklemek istiyorum.Bir kaç program buldum fakat ücretli.

Bunun için mümkünse bilgisayar üzerinden yapabileceğim bir ücretsiz program varmı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Root olmadan açılmıyor program fakat

Son düzenleme:

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
102
Dün s20 fe aldık.Eski cihazımız GM 9 pro bunun android sürümü eski olduğu için Google yedeklerin hepsini yeni sürüm android cihaza aktarmiyor.

Ben cihazım komple yedeğini alıp yeni cihaza yüklemek istiyorum.Bir kaç program buldum fakat ücretli.

Bunun için mümkünse bilgisayar üzerinden yapabileceğim bir ücretsiz program varmı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Root olmadan açılmıyor program fakat
uygulamasını kullanın dosya aktarımı için işinizi görecektir

Üst Alt