Yardım Çözemediğim bildirim sorunu

multican819

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
3
Merhabalar benim redmi kullanmaya başladığım ilk günden bu yana çözemediğim büyük bir sorunum var örnek vererek anlatmak istiyorum.Telefona anlık bildirim çubuğundan bildirim gelmiyor.Örneğin Google Chrome üzerinden şifre yenilemek istersiniz doğrulama kodu e postaya gönderilir ve sonra gmail uygulamasından bildirim anlık olarak üst kısımdan ekrana gelir ve kodu görürsünüz fakat bende hiç bildirim gelmiyor hiçbir uygulamada.Şuan sadece google değil her uygulamada yaşıyorum bu sorunu nasıl çözebiliriz.Tek tek uygulamalara girip bildirimi yönetmek değilde,her uygulamaya bu ayarı yapabileceğimiz bir bölüm varmı

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hangi romu kullanıyorsunuz ayarlardan ekran görüntüsü atabilir misin?

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
17
ana ekranda bildirim kısmını aşşağıya çek orda sol üstte bildirim ayarları simgesi var ona bas kayan bildirimlere tıkla tüm uygulamaları aktif hale getir sorunun çözülecek.

ek olarak gmail senkranizasyonu ayarlardan aç yoksa gmailden bildirim alamazsın saygular.

multican819

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
3
ana ekranda bildirim kısmını aşşağıya çek orda sol üstte bildirim ayarları simgesi var ona bas kayan bildirimlere tıkla tüm uygulamaları aktif hale getir sorunun çözülecek.

ek olarak gmail senkranizasyonu ayarlardan aç yoksa gmailden bildirim alamazsın saygular.
Hocam hesaplar bölümünde google hesabına tıklıyorum senkronizasyonlar açık zaten ama gelmiyor başka bir sebebi olabilirmi

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
17
gmaile gir sol üstte 3 çizgi var ona basıp altta ayarlar var ona bas istediğin hesabı seçip en alta in gmaili senkronize et yazanı aç açık değilse sonra 1 sayfa geri çık sağ üstte 3 nokta var ona bas hesapları yönete bas verileri otomatik senkronize eti aç altta google yazıyor yanındaki sennkronize et yazısına tıkla en altta şimdi senkronize et yazıyor ona da bas işlem bukadar bide kayan bildirimleri açtıysan sorun çözülür hala sıkıntı devam ediyorsa rom değiştir örnek veriyorum global romdaysan hindistan romuna geç yada eea romuna geçebilirsin en stabil çalışan benim deneyimlerime göre eea rom bu bildirim olaylarında genelde en iyi çözüm oluyor iyi forumlar.

Üst Alt