Mod Cemiuiler | MIUI Özelleştirme Modu

Rıdvan423

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi6
Konular
17
Magisk modülü ile alakalı olacağını sanmıyorum çünkü bende de miui launcher modlu versiyon ve magisk yüklü. Magisk Lsposed uygulamasını yüklediniz mi? Onu yükleyip deneyiniz lütfen.
Yüklü hocam
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
125
Woobox, Customiuizer, Cemiuiler arasından hepsini tek tek denedim ve en iyisi bu olduğunun sonucuna varmış bulunmaktayım.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Cemiuiler | MIUI Özelleştirme Modu

Yeni güncelleme ile birlikte artık beta sürümünden çıktı. Stabil sürümü konuya ekledim. Beta'dan stabil surume geçiş için önce Cemiuiler ayarlarından yaptığınız modlamaların yedeğini alın, sonrasında uygulamayı silin ve konuya ekledigim stabil versiyonu kurup yedeğinizi geri yükleyin, sorunsuz bir şekilde Beta sürümünden stabil sürüme bu şekilde geçebilirsiniz.

MIUI sisteminde ve sistem uygulamalarında yüzlerce özelleştirme yapabileceğiniz çok başarılı bulduğum bir Lsposed modülü.

Ekran görüntülerinde de görebileceğiniz kişiselleştirilmeler var, kullanırken çok keyif aldığım ve herkese denemesini şiddetle tavsiye ettiğim bir modüldür. Aklınıza gelebilecek bir çok özelleştirme içerir.

Gereksinimler;
Magisk
Lsposed
MIUI tabanlı rom

Kurulum;
Cihazınızda Lsposed kurulu ise Cemiuiler uygulamasını indirip kurun ve Lsposed üzerinden modülü aktifleştirin daha sonrasında istediğiniz özelleştirmeleri uygulama içerisinden yapabilirsiniz.

Cihazınızda Lsposed kurulu değil ise aşağıdaki linkten Lsposed magisk modülünü indirin ve magisk üzerinden flashlayıp cihazı yeniden başlatın (Magisk uygulama ayarlarından Zygisk'i aktifleştirmeniz gerek)

Lsposed

Kullanım;
Cemiuiler uygulamasını açın ve istekleriniz doğrultusunda özelleştirmeleri yapın, Turkce desteği olduğu için kolaylıkla anlaşılabilir şekilde zaten. Daha sonra özelleştirmelerin aktif olabilmesi için özelleştirilmeyi yaptığınız sayfanın sağ üstünde ki seçeneği kullanarak ilgili uygulamanın yeniden başlatılması komutunu verin. Bu şekilde yaptığınız değişiklikler uygulanmış olacak.

Eğer Lsposed'i ilk kez kullanıyorsanız muhtemelen bu aşamada biraz takılabilirsiniz, Lsposed'i ilk kez Magisk üzerinden kurdunuz ve cihazı yeniden başlatınız. Sonrasında Cemiuiler uygulamasını kurdunuz. Sıra modülü aktifleştirmeye geldi, bildirim panelinde Lsposed bildirimi olacaktır, o bildirime tıklayın ve Lsposed'i açın. Alt kısımda modüller kısmına gelin ve Cemiuiler modülünü seçin ve aktifleştirin. İşlem bu kadar.

Lsposed yapısı gereği sisteminizde parazit uygulama olarak yani ana ekranda simgesi olmayan uygulama olarak çalışır. Bu nedenle bildirim kısmında Lsposed'i açabilmeniz için kalıcı bir bildirim bırakır. Bu bildirimi kapatmak için Google Play'den Lsposed uygulamasını indirin ve açın daha sonrasında Lsposed uygulamasında ayarlar kısmına girerek Durum Bildirimini devre dışı bırakabilirsiniz. Lsposed uygulamasını silmeyin, silerseniz bildirim tekrar aktifleşir.

Ekran Görüntüleri ve Cemiuiler Apk'si Ekli Dosyalar Kısımdadır
Cemuiler ile tanışma sebebim mukemmelsiniz hocam

afaruky

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Afaruk
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
Customiuzier'dan buna geçtim. Bir çok özellik aynen var. Hatta AOD limitini kaldıran ayar da var. Bu açıdan güzel ancak custo'da olan iki şeyi bulamadım:
-Navigation barda sağ ve sol olmak üzere ek iki buton ekleyip onlara kısayol tanımlama
-Notification gelince video veya müziğin sesini kısmama (sanırım volume ducking diye geçiyor)

Bu ayarların yerini bilen var mı?

Fatihibrahim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih İbrahi
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
3
Güç tuşum zor basıyor da bunda ses tuşlarıyla uyandırma var mı

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Cemiuiler | MIUI Özelleştirme Modu

Yeni güncelleme ile birlikte artık beta sürümünden çıktı. Stabil sürümü konuya ekledim. Beta'dan stabil surume geçiş için önce Cemiuiler ayarlarından yaptığınız modlamaların yedeğini alın, sonrasında uygulamayı silin ve konuya ekledigim stabil versiyonu kurup yedeğinizi geri yükleyin, sorunsuz bir şekilde Beta sürümünden stabil sürüme bu şekilde geçebilirsiniz.

MIUI sisteminde ve sistem uygulamalarında yüzlerce özelleştirme yapabileceğiniz çok başarılı bulduğum bir Lsposed modülü.

Ekran görüntülerinde de görebileceğiniz kişiselleştirilmeler var, kullanırken çok keyif aldığım ve herkese denemesini şiddetle tavsiye ettiğim bir modüldür. Aklınıza gelebilecek bir çok özelleştirme içerir.

Gereksinimler;
Magisk
Lsposed
MIUI tabanlı rom

Kurulum;
Cihazınızda Lsposed kurulu ise Cemiuiler uygulamasını indirip kurun ve Lsposed üzerinden modülü aktifleştirin daha sonrasında istediğiniz özelleştirmeleri uygulama içerisinden yapabilirsiniz.

Cihazınızda Lsposed kurulu değil ise aşağıdaki linkten Lsposed magisk modülünü indirin ve magisk üzerinden flashlayıp cihazı yeniden başlatın (Magisk uygulama ayarlarından Zygisk'i aktifleştirmeniz gerek)

Lsposed

Kullanım;
Cemiuiler uygulamasını açın ve istekleriniz doğrultusunda özelleştirmeleri yapın, Turkce desteği olduğu için kolaylıkla anlaşılabilir şekilde zaten. Daha sonra özelleştirmelerin aktif olabilmesi için özelleştirilmeyi yaptığınız sayfanın sağ üstünde ki seçeneği kullanarak ilgili uygulamanın yeniden başlatılması komutunu verin. Bu şekilde yaptığınız değişiklikler uygulanmış olacak.

Eğer Lsposed'i ilk kez kullanıyorsanız muhtemelen bu aşamada biraz takılabilirsiniz, Lsposed'i ilk kez Magisk üzerinden kurdunuz ve cihazı yeniden başlatınız. Sonrasında Cemiuiler uygulamasını kurdunuz. Sıra modülü aktifleştirmeye geldi, bildirim panelinde Lsposed bildirimi olacaktır, o bildirime tıklayın ve Lsposed'i açın. Alt kısımda modüller kısmına gelin ve Cemiuiler modülünü seçin ve aktifleştirin. İşlem bu kadar.

Lsposed yapısı gereği sisteminizde parazit uygulama olarak yani ana ekranda simgesi olmayan uygulama olarak çalışır. Bu nedenle bildirim kısmında Lsposed'i açabilmeniz için kalıcı bir bildirim bırakır. Bu bildirimi kapatmak için Google Play'den Lsposed uygulamasını indirin ve açın daha sonrasında Lsposed uygulamasında ayarlar kısmına girerek Durum Bildirimini devre dışı bırakabilirsiniz. Lsposed uygulamasını silmeyin, silerseniz bildirim tekrar aktifleşir.

Ekran Görüntüleri ve Cemiuiler Apk'si Ekli Dosyalar Kısımdadır
Hocam 13.0.12 romda her şey düzgün bir şekilde aktif olmasına rağmen imza doğrulama dışında hiçbir şeyi uygulamıyor. EU romda sorunsuz kullanıyordum fakat stock romda böyle oldu maalesef.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güç tuşum zor basıyor da bunda ses tuşlarıyla uyandırma var mı
Ekrana çift dokunma özelliğini kullanmıyor musunuz hocam

Fatihibrahim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih İbrahi
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
3
Hocam 13.0.12 romda her şey düzgün bir şekilde aktif olmasına rağmen imza doğrulama dışında hiçbir şeyi uygulamıyor. EU romda sorunsuz kullanıyordum fakat stock romda böyle oldu maalesef.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekrana çift dokunma özelliğini kullanmıyor musunuz hocam
Sensörlerde de bi sıkıntı olduğu için cebimde sürekli açıldığından kullanmıyorum. Telefonu bi şekilde yaşatmaya çalışıyorum

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Sensörlerde de bi sıkıntı olduğu için cebimde sürekli açıldığından kullanmıyorum. Telefonu bi şekilde yaşatmaya çalışıyorum
Hocam ekranı açma için değil de kashinin modlu launcherini kurarsanız ekranı çift tıklamayla kapatma var belki işinize yarar. Belki tuşlara fonksiyon atamayla ilgili bir modül vardır bunu ayrı bir konu olarak açın bence bir çözümü varsa bilenler yardımcı olacaktır.

dixerzia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efecan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
1
Merhaba hocam bu muhteşem uygulamayla beni tanıştırdığınız için teşekkür ederim öncelikle.
Ben bir şey rica edecektim. Acaba "kesin açın bu ayarı" dediğiniz ayarlar varsa paylaşabilir misiniz? Poco x3 pro da stock miui de kullanıyorum.

Üst Alt