Rom Bu Romu Kesinlikle Yükleyin!

HotReap3r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hazar
Cihazım
Mi9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
1
veyahut, miui 14 kullananlar pilin iyi oldugunu soyluyor bılen bırılerı rom önerisi yapabılır mı stock endonezya için

Ayzsrff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayz
Cihazım
mi9t
Konular
8
merhaba hocam, yeni mi11t aldım imei repairli şuan miui 13 endonezyada hiç memnun degılım pil konusunda, ben sürüm düşürüp ekstra root atıp cihaza aldıgım yerden tekrar imei yazdırıcam rom kalıyor da root da kalıyor mu repair sonrası ? bir de ben google arama mesajlaşma uygulamasını sevmedıgım ıcın mecburı olarak endo kullanıyorum endo 12.5.3 son 12.5 sürümü, önerir misiniz
Şahsen benim için yeni özelliklerden önce romun stabil çalışması daha önemli mıuı 13, 14ten daha beter, endo 12.5.3 yüklemeni tavsiye ederim hem şarj anlamında çok daha iyi hemde az ısınıyor 13 14 e göre ancak ben kendim mi 12.5 yükledim yurtdışı benim cihaz ve yükleme bittikten sonra "nv data occurtped" hatası aldım mecbur kendim bi telefoncuya gidip yaptırdım yetkili hesap olmadan olmuyor maalesef o yüzden bulunduğun şehirde ne kadara yapıyorlar bilmyrm ama bi 200 400 arası para isterler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

veyahut, miui 14 kullananlar pilin iyi oldugunu soyluyor bılen bırılerı rom önerisi yapabılır mı stock endonezya için
ben 12.5 yüklemeden önce 14 ile ilgili post aradım ama bulamamıştım 14 iyi olabilir ama bence endo 12.5 yükle gitsik kafan rahat olur şuan bende global 12.5.8 yüklü ancak bi daha ki formatta endo yüklerim bende

HotReap3r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hazar
Cihazım
Mi9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Şahsen benim için yeni özelliklerden önce romun stabil çalışması daha önemli mıuı 13, 14ten daha beter, endo 12.5.3 yüklemeni tavsiye ederim hem şarj anlamında çok daha iyi hemde az ısınıyor 13 14 e göre ancak ben kendim mi 12.5 yükledim yurtdışı benim cihaz ve yükleme bittikten sonra "nv data occurtped" hatası aldım mecbur kendim bi telefoncuya gidip yaptırdım yetkili hesap olmadan olmuyor maalesef o yüzden bulunduğun şehirde ne kadara yapıyorlar bilmyrm ama bi 200 400 arası para isterler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben 12.5 yüklemeden önce 14 ile ilgili post aradım ama bulamamıştım 14 iyi olabilir ama bence endo 12.5 yükle gitsik kafan rahat olur şuan bende global 12.5.8 yüklü ancak bi daha ki formatta endo yüklerim bende
hocam öyle yapacağım sizin dediğiniz gibi teşekkür ederim, ama root benim için şart, muhtemelen 12.5.3 endo yuklerım modem flashlayıp cıhazı acarım sonra root atıp yollarım kafamda öyle bi senaryo var

Ayzsrff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayz
Cihazım
mi9t
Konular
8
hocam öyle yapacağım sizin dediğiniz gibi teşekkür ederim, ama root benim için şart, muhtemelen 12.5.3 endo yuklerım modem flashlayıp cıhazı acarım sonra root atıp yollarım kafamda öyle bi senaryo var
Modem yok işte sıkıntı orda dosyayı internetten baya araştırdım bir sitede buldum oda ücretli uğraşamam o kadar bence sende uğraşma, zaten modem atabiliyorsan telefoncuya ne gerek var endo 12.5.3 dosyasını indir roota gerek yok eğer "nv data occurpted" hatasını alırsan şayet modemi flashlarsn telefon açılır telefoncuya vermene gerek kalmaz, ki benim imeide gitmişti imeiyide yenilemişti tercih senin

HotReap3r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hazar
Cihazım
Mi9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Modem yok işte sıkıntı orda dosyayı internetten baya araştırdım bir sitede buldum oda ücretli uğraşamam o kadar bence sende uğraşma, zaten modem atabiliyorsan telefoncuya ne gerek var endo 12.5.3 dosyasını indir roota gerek yok eğer "nv data occurpted" hatasını alırsan şayet modemi flashlarsn telefon açılır telefoncuya vermene gerek kalmaz, ki benim imeide gitmişti imeiyide yenilemişti tercih senin
direnç değişmediğinden modem flashlamak yetersiz kalıyor, yazılımla atıldığı için modem flashlasan da repair gerekiyor

sayko92

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
8
Hayır kendin ayarlardan 60 Hz almadığın sürece kendi kendine düşmüyor gönül rahatlığıyla mıuı 12.5 yükleyebilirsin kardeşim
Benim tel resmi IMEI kayıtlı IMEI uçmadan nasıl yüklerim

LotexY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayberk
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
1
Bu Romu Yükleyin Mutlaka, Sonra Bir Duanızı Alırım.

Mi11T aldıktan sonra ilk işim foruma bakmak oldu fakat insanlarin bu telefona ilgisi az sanırım işlemci ve optimize edilemeyen miui yüzünden telefonu yurt dışı olarak satın aldım miui 13 yüklüydü telefon bekleme modunda saçma bir şekilde bataryayi sömürüyordu ve telefon aşırı ısınıyordu, bende mıuı 12.5.4.0 sürümünü yüklemeye karar verdim ve kendim mi flash aracılığıyla bu sürümü yükledim ancak hata aldım 'Nv data occurupted' hatası sizinde alma ihtimaliniz var yurtdışi cihazlar için söylüyorum türkiye cihazında denemedim, kendi başıma çözemiyeceğimi fark ettim bir telefoncuda yapmam gerektiğini anladim ve yaptırdım (250 TL masraf çıkti ama değdi kesinlikle)
12.5.8 sürümünü yüklettim,

+Telefon 43 dereceyi görmüyor artık (37-42) arasında gidip geliyor oyunda bile 45° dereceyi görmedim,

+Bekleme modunda şarjim gitmiyor,

+Herhangi bi bugla sorunla karşılaşmadım

Sanırım mi11t miui 13 sürumünde ki en büyük problem şarj ve ısınma sorunu bir günü çıkarmiyordu şimdi rahat 2 günü deviriyor(Kullanma Şeklinize Bağlı Olarak)

Kullandığım Sürüm: 12.5.8

Aldığım Ekran Süresi : 7 Saat+

Aklı olan ne miui 13 nede 14 yükler telefon soba gibi ısındıktan şarjı dayanmadiktan sonra napym performansını,

Ek olarak şunu söylemek isterim ki bir snapdragon manyağı olarak mediatek dimentsy 1200 ultra harika bir işlemci xiaomi optimize etmekle uğraşmıyor ben sürüm değiştirince anladım. Merak ettiği ve sorusu olan sorabilir.
Merhaba benim telefonumda Mi11T ve aynı sorunları bende görüyorum. Telefonuma MIUI 13.0.2 global sürümü yüklü. Telefonum yurtdışı bu yüzden sıfırlarsam IMEI sıkıntısı olabilir. Eğer bu telefoncuda 12.5.3 sürümünü yüklemek istiyorum IMEI sıkıntı olur mu?

HotReap3r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hazar
Cihazım
Mi9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Merhaba benim telefonumda Mi11T ve aynı sorunları bende görüyorum. Telefonuma MIUI 13.0.2 global sürümü yüklü. Telefonum yurtdışı bu yüzden sıfırlarsam IMEI sıkıntısı olabilir. Eğer bu telefoncuda 12.5.3 sürümünü yüklemek istiyorum IMEI sıkıntı olur mu?
Evet imei silinir, ek olarak cihazınız nv data corrupted moduna düşer ve açılmaz. Bu işin ehli isimlere sorabilirsiniz, ben birisine sordum ortalama 300 350 tl gibi bir fiyat istedi MIUI 12.5.3'e dönmek için.

qlb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şakir
Cihazım
mi 11 t
Konular
0
rom dosyasını hızlı indirebileceğim bir site çogu yavas indiriyor

Üst Alt