Yardım Bootloader Kilidi Açamıyorum

azmibey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azim
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
2
Benim cihaz Resmi Note 12 Pro 5G. Dirençli ve imei atılı. Ne yaptıysam ben de hatayı alıyorum. En son DFT Pro ile global rom attırdım. Yine aynı hatayı alıyorum bu romda deneyince de.
Anlamadım valla bu olayı ben internete yazıyorum kimseden doğru düzgün ses seda yok bize mi denk geldi anlamadım. Ben de en son fabrika ayarlarına döndürüp denemeyi düşünüyorum ama işten dolayı vakit bulamıyorum haftaya deneyeceğim

Cengizhan91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengizhan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Anlamadım valla bu olayı ben internete yazıyorum kimseden doğru düzgün ses seda yok bize mi denk geldi anlamadım. Ben de en son fabrika ayarlarına döndürüp denemeyi düşünüyorum ama işten dolayı vakit bulamıyorum haftaya deneyeceğim

2 kişi de daha denk geldim aynı soruna. Hocam hiç uğraşma ben hepsini denedim olmuyor. 4 5 kere de sıfırladım yine aynı. Fake rom vardı belki ondan yapıyordur dedim. DFT Pro ile bir arkadaşa global rom attırdım. Yine aynı sorun. Böyle kullanırım artık. Sizin cihaz Çin sürüm mü ?

azmibey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azim
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
2
2 kişi de daha denk geldim aynı soruna. Hocam hiç uğraşma ben hepsini denedim olmuyor. 4 5 kere de sıfırladım yine aynı. Fake rom vardı belki ondan yapıyordur dedim. DFT Pro ile bir arkadaşa global rom attırdım. Yine aynı sorun. Böyle kullanırım artık. Sizin cihaz Çin sürüm mü ?
Çok garip valla neyden kaynaklanıyor anlamadım. Hayır global versiyon eea rom kurulu bende eski sürüme döndürüp kullanmak istedim en sorunsuz ve performanslı öyle çalışıyor diye ama kilit açılmadan da rollback yapılmıyor ne yol denediysem olmadı servislere götürdüm ya direnç kayıt ile açılır dediler yada yetkili hesap dediler yetkili hesap çok para istiyor direnç kayıt için de telefonun arkasını açıp lehim yaptıkları için hemen götürüp yaptırmak istemedim yılbaşı yeni geçtiği için süre resetlendi o yüzden 8 ay bitmeden kayıt yaptırmak istemiyorum ama telefon kilitli olunca da rahatsız oluyorum bişey olsa kendi kendine ne twrp var ne başka bişey hard reset hariç bişey yapılmıyor

mesut3314

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Kullanmış olduğunuz bilgisayar AMD işlemci ise driver ile alakalı problem olabiliyor çalışıyor gibi gözüküyor fakat hata veriyor intel işlemcili bir bilgisayarda deneyebilirsiniz yada mi unlock Türkçe olan sürümü ile denediyseniz ingilizce olan sürümü ile deneyin isterseniz.
aynı sorunu yaşıyorum intel işletim sistemli bilgisayardan denedim az önce yine aynı sorunu verdi sim etkinleştirme olmadıgı için bu hata sanırım

azmibey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azim
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
2
Valla her yolu denedim en son pes ettim Allahtan cihaz sorun çıkarmıyor yoksa çoktan birine satmıştım kilitli olunca hiç güvenmiyorum miui ye maalesef süresi bittiği zaman birine yaptırıcam mecbur sim etkinleştirme felan herşeyi yaptım aslında ama anlamadım

Kayalar53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer kaya
Cihazım
Resmi Note 8
Konular
7
Bu sorun bendede var malesef

Aron69

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
s tv box
Konular
0
Aynı sorun bende de var. Herhalde çözümünü bulan kimse yok....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Keşke biraz daha fazla verip, Türkiye Garantili alsaydık.

Son düzenleme:

pabloesmeraldo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
pablo
Konular
1
ayni sorun mevcut ve cozumu yok anladigim kadariyla.

Üst Alt