Sohbet Bluetooth Kulaklık Tavsiye

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
İyi Pazarlar 🌞
Memnun kaldığınız veya memnun kalındığını düşündüğünüz güzel bir Bluetooth kulaklık öneriniz var mı?
Siz önerilerinizi söyleyin ben arasından seçerim.
500 fiyat bandında olabilir. 600 geçmese daha iyi olur.
Çok teşekkürler 😊🙏🏻

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Çok fazla model var iyi araştırmak lazım.
Ben neredeyse 3 ay aradım sonunda Edifier X3S (sonunda S olan düz ile karışmamalı) modelini kullanıyorum.
2 adet var elimde hem evde hem işte ayrı ayrı aldım.

Kutusu biraz hassas kutu malzemesi mükemmel değil, kulakta da bir tık kaba duruyor ama ses kalitesi olarak çok memnunum.

Oyunlarda özellikle çok iyi performans veriyor oyun modu açıkken neredeyse hiç gecikme yok. Son ses seviyesi ortalamanın bir tık üstü çok iyi değil. Şarjı aralıksız kullanımda 7-8 saat kadar gidiyor.
Bağlantı konusunda kullanılan çip çok stabil kutudan çıkarıyorum anında bağlanıyor. Çok gürültülü olmayan ortamda telefon görüşmeleri telefon ahizesinden kat kat daha iyi gürültülü ortamda ister istemez sorun olabiliyor. Son ses seviyesini Viper ve MIUI Ses menüsü ile biraz destekliyorum ve çok memnun bıraktı.
Şu an 500-600 arası satılıyor.
Cihazınızda aptX desteği varsa ve oyun için de kullanım yapıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. aptX yoksa uzak durun aptX dışında sadece SBC kodeği destekliyor. Oyun oynamam sadece müzik diyorsanız daha uyguna farklı alternatifler var
İnceleme videolarını da bir izleyin tabi.

Arkadaşımda mesela Samsung'un bir kulaklığı var çok daha pahalı bir ürün ses kalitesi müzik dinlerken benim kulaklığı resmen solluyor ancak PUBG çalıştığında ateş etme sesini öldükten sonra duyuyor. Edifier X3S'i görünce ağzı açık kaldı.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Çok fazla model var iyi araştırmak lazım.
Ben neredeyse 3 ay aradım sonunda Edifier X3S (sonunda S olan düz ile karışmamalı) modelini kullanıyorum.
2 adet var elimde hem evde hem işte ayrı ayrı aldım.

Kutusu biraz hassas kutu malzemesi mükemmel değil, kulakta da bir tık kaba duruyor ama ses kalitesi olarak çok memnunum.

Oyunlarda özellikle çok iyi performans veriyor oyun modu açıkken neredeyse hiç gecikme yok. Son ses seviyesi ortalamanın bir tık üstü çok iyi değil. Şarjı aralıksız kullanımda 7-8 saat kadar gidiyor.
Bağlantı konusunda kullanılan çip çok stabil kutudan çıkarıyorum anında bağlanıyor. Çok gürültülü olmayan ortamda telefon görüşmeleri telefon ahizesinden kat kat daha iyi gürültülü ortamda ister istemez sorun olabiliyor. Son ses seviyesini Viper ve MIUI Ses menüsü ile biraz destekliyorum ve çok memnun bıraktı.
Şu an 500-600 arası satılıyor.
Cihazınızda aptX desteği varsa ve oyun için de kullanım yapıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. aptX yoksa uzak durun aptX dışında sadece SBC kodeği destekliyor. Oyun oynamam sadece müzik diyorsanız daha uyguna farklı alternatifler var
İnceleme videolarını da bir izleyin tabi.

Arkadaşımda mesela Samsung'un bir kulaklığı var çok daha pahalı bir ürün ses kalitesi müzik dinlerken benim kulaklığı resmen solluyor ancak PUBG çalıştığında ateş etme sesini öldükten sonra duyuyor. Edifier X3S'i görünce ağzı açık kaldı.
Çok teşekkür ederim hocam ablam için bakıyorum telefonu iPhone 11. aptX desteği var mı bilmiyorum ilk defa duydum. Oyun hiç oynamaz haftada birkaç gün müzik dinler sadece. Ben bir araştırayım.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Çok teşekkür ederim hocam ablam için bakıyorum telefonu iPhone 11. aptX desteği var mı bilmiyorum ilk defa duydum. Oyun hiç oynamaz haftada birkaç gün müzik dinler sadece. Ben bir araştırayım.
İPhone için AAC destekli kulaklıklar daha uygun olur. QCY T13 gibi uygun bir model bile iş görebilir tabi şans işi biraz da bu modelden memnun olan çok fazla kişi var.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
İPhone için AAC destekli kulaklıklar daha uygun olur. QCY T13 gibi uygun bir model bile iş görebilir tabi şans işi biraz da bu modelden memnun olan çok fazla kişi var.
Başı silikonlu olanları istemiyor. Biraz daha araştırmam lazım. T13 abimde var o da aynı şekil, silikonlu. Bende T5 vardı qcy çok beğenmedim.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Bu nasıl hocam

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Bu nasıl hocam
Doğrusu pek bilmediğim bir kulaklık pek yaygın bir ürün de değil kullanıcı deneyimi çok az. YouTube'da Enes Özen incelemelerine bir bakın derim.

Üst Alt