Yardım Bir türlü gelmeyen HyperOS

muxo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muharrem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Arkadaşlar son güncelleme ile cihaz çok yavaşlayıp şarjı da çok çabuk bitmeye başladı. Hyperostan önce böyle sorunum hiç yoktu. Garantiyi bozmadan nasıl eski haline getirebilirim bunu

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
Arkadaşlar son güncelleme ile cihaz çok yavaşlayıp şarjı da çok çabuk bitmeye başladı. Hyperostan önce böyle sorunum hiç yoktu. Garantiyi bozmadan nasıl eski haline getirebilirim bunu
Kilit açmadan geri dönüş olmaz...

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
Büyük güncellemelerden sonra telefonu formatlamanız iyi olur isterseniz farbika yarlarına sıfırlayıp kullanmaya devam edin

miuisever1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Den
Cihazım
Poco X5 Pro
Konular
2
Çok garip bir şey var beyler, sabah güncelleme vardı. Wifi bağlanınca indirip kurarım demiştim. Şimdi bi baktım güncelleme gitmiş. Nasıl böyle bir şey olabiliyor acaba.

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
Çok garip bir şey var beyler, sabah güncelleme vardı. Wifi bağlanınca indirip kurarım demiştim. Şimdi bi baktım güncelleme gitmiş. Nasıl böyle bir şey olabiliyor acaba.
Hocam olabiliyor öyle şeyler yakında tekrar gelir güncellersiniz😊

nevzat40

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
X5 pro
Cihazım
X5 pro
Konular
0
Bende de poco X5 pro var Brezilya olarak bölgeyi seçtim güncelleme kontrol ettim hyperos geldi ama fazla bir değişiklik yok game turbo da hiç yenilik yok arama ekranında yenilik yok farklı bir sistem yapabilirlerdi çok eksiği olan bir güncelleme olmuş ben beğenmedim

Üst Alt