Diğer Ben böyle çöp telefon görmedim

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
hocam şuan kullandıınız romun linki var mı? benim pubg 25 fps veriyor batarya çöp telefon yavaş.. yaptığınız şeyin aynısını yapmak istiyorum.. destek olur musunuz?
Hocam pubgnin son güncellemesinden sonra kasar oldu global romda. Eğer global romda oynamak istiyorsanız bir dosya var onu pubg klasörüne atıyorsunuz tüm grafiklerin kilidi açılıyor(60fps falan) magnetar diye bir magisk modülü var onu kuruyorsunuz isterseniz kendiniz bir moda alıyorsunuz isterseniz hiç ellemiyorsunuz oyunu açınca kendisi oyun modunu açıyor. Güzel oynatıyor. Pixel experience romdaki performansı vermiyor ama ona yakın oynuyorsunuz. Global romda ısınınca işlemci kendini kısıtlıyor ısı düşüyor ama oyun kasa kasa gidiyor bu yüzden oyun oynayamiyoruz. Pixel romda kendine özel kerneli var ısı sınırı falan yok. Tabi bu durumda düzgün kullanmanız gerek yoksa aşırı isinirsa ghost screen sorunu yapabilir hatta şarjda falan oynamaya kalkarsanız elinizde kalabilir :) Yani abartmayın oyun oynarken :) Pixel experience romda yapacağınız ek ayar yok talhacker hocamın profilinden konuya gidip dediği gibi romu kurun kendinize göre özelleştirip kullanın. Pişman olmazsınız:) Telefonu garantiye göndermeden önce kullanıyordum 1.5 ay oldu sanırım, emin değilim :) Çok güzel 60fps oynatıyordu.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam pubgnin son güncellemesinden sonra kasar oldu global romda. Eğer global romda oynamak istiyorsanız bir dosya var onu pubg klasörüne atıyorsunuz tüm grafiklerin kilidi açılıyor(60fps falan) magnetar diye bir magisk modülü var onu kuruyorsunuz isterseniz kendiniz bir moda alıyorsunuz isterseniz hiç ellemiyorsunuz oyunu açınca kendisi oyun modunu açıyor. Güzel oynatıyor. Pixel experience romdaki performansı vermiyor ama ona yakın oynuyorsunuz. Global romda ısınınca işlemci kendini kısıtlıyor ısı düşüyor ama oyun kasa kasa gidiyor bu yüzden oyun oynayamiyoruz. Pixel romda kendine özel kerneli var ısı sınırı falan yok. Tabi bu durumda düzgün kullanmanız gerek yoksa aşırı isinirsa ghost screen sorunu yapabilir hatta şarjda falan oynamaya kalkarsanız elinizde kalabilir :) Yani abartmayın oyun oynarken :) Pixel experience romda yapacağınız ek ayar yok talhacker hocamın profilinden konuya gidip dediği gibi romu kurun kendinize göre özelleştirip kullanın. Pişman olmazsınız:) Telefonu garantiye göndermeden önce kullanıyordum 1.5 ay oldu sanırım, emin değilim :) Çok güzel 60fps oynatıyordu.
Pubg son güncellemeden sonra bendede kasıyor PC de telefonda da arabayla giderken kasmalar oluyor Mi 9T pubg ye özgü sorun.

Muhammedemin06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mami0666
Cihazım
Mİ 8 LİTE
Meslek
Elektronik
Konular
3
Bende hem mi 8 lite ve redmi note 6 pro aldım ikiside çok iyi donma kasma görmedim 1 sene olacak global rom yüklü sadece 64 olduğu icin hafızası az geldi

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Aslında tüm bunların sorumlusu Android'in kendisi. Google'ın geliştirdiği her sistem gibi Android de şişkin bir sistem. Yoksa şuan ki donanım uzay çağı ama android'e yinede yetersiz geliyor.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Instagramda bir postun altında karşılaşmış mıydık hocam? :D
Hic hatirlamiyorum hocam :D Hangi post hatirliyor musunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pubg son güncellemeden sonra bendede kasıyor PC de telefonda da arabayla giderken kasmalar oluyor Mi 9T pubg ye özgü sorun.
Evet hocam telefon gelsin magnetar modulle deneyeceğim kasıyor mu diye yoksa pixele devam. Ama telefonu servise vermeden global roma dönmüştüm o ara pubg kurup deneme şansım oldu. Kasma yoktu.

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
Miui 12 ru beta son sürümü dener misiniz sıfırdan kurulum yapıp

bazzrulz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Meslek
Broker/Owner
Konular
30
Aslında tüm bunların sorumlusu Android'in kendisi. Google'ın geliştirdiği her sistem gibi Android de şişkin bir sistem. Yoksa şuan ki donanım uzay çağı ama android'e yinede yetersiz geliyor.
Kesinlikle katiliyorum. Kullandigimiz bazi telefonlardaki donanimlar, en baba bilgisayarlarda yok ama bir oyunu bile oynarken performans kaybi yasiyoruz. Nedeni cok acik degil mi? planli eskitme herkesin gemisi yurumeli

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Kesinlikle katiliyorum. Kullandigimiz bazi telefonlardaki donanimlar, en baba bilgisayarlarda yok ama bir oyunu bile oynarken performans kaybi yasiyoruz. Nedeni cok acik degil mi? planli eskitme herkesin gemisi yurumeli

Mesele sadece eskitme değil hocam. Sistemin temeli bozuk. Çok fazla çer,çöp var. Yani verimsiz bir yazılım. Bir zamanlarki Windows Vista gibi düşünün temel bozuk.

Progeneral

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şamil
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
11
Reis İnternet üzerinden inceleme videosu izleyip çöp demeniz saçma. Bu sizin bilgisizliğiniz. Sosyal medya telefonundan oyun performansı beklemeyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihazı 3 kere servise gönderip sonra tüketici hakem heyetine başvuru yapabilirsiniz

Üst Alt