Çözüldü Band 20

coubable

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onusr
Cihazım
Mı 5s
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi eu 11.0.5
Telefon Modeli
Mi 9t pro
Bootloader Kilidi
Açık
Cihazım global model mi9 t pro
Mi çevirici ve mesajlar uygulaması için rom yükledim. Resimde görüldüğü üzere. Band 20 gitmismidir

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-27-13-21-15-582_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-03-27-13-21-15-582_com.android.settings.jpg
    232,6 KB · Görüntüleme: 134

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Band 20 olan cihazların çekim gücü daha iyi oluyor aslında Türkiye'de yani band 20 ye bağlanmak mesele değil band 20 olmayınca twlefon daha az çekiyor telefonunuzda band 20 olmasa bile band 20 ye bağlanabilir siniz ama çok az çeker sorun bu
telefonda band 20 yoksa lte band20 800 mhz den bahsediyorum bağlanamazsınız bunu şu şekilde anlayın evdeki herhangi bir kumandanın led kısmını size dogrultun ve bir tuşa basın herhangi bir ışık göremezsiniz ama kumandayı bir telefon kamerasına çevirip tuşa basarsanız görürsünüz yani sizin gözünüz kızılötesi ışın göremez ama kameralar görür aynı telefonda band 20 yoksa band 20 yayınını göremez iletişim saglayamaz "eskiden yazılımsal olarak kapalı gelirdi bazı modellerde qnc degişikliğiyle açılıyordu artık donanımsal olarak kapalı geliyor yani yapacak birşey yok belki anakart üzerinde bazı komponentleri degiştirerek ve yazılımsal destekleyerek açılabilir de bu kadar uğraşa girecek insan yok "

Oyla:

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
28
telefonda band 20 yoksa lte band20 800 mhz den bahsediyorum bağlanamazsınız bunu şu şekilde anlayın evdeki herhangi bir kumandanın led kısmını size dogrultun ve bir tuşa basın herhangi bir ışık göremezsiniz ama kumandayı bir telefon kamerasına çevirip tuşa basarsanız görürsünüz yani sizin gözünüz kızılötesi ışın göremez ama kameralar görür aynı telefonda band 20 yoksa band 20 yayınını göremez iletişim saglayamaz "eskiden yazılımsal olarak kapalı gelirdi bazı modellerde qnc degişikliğiyle açılıyordu artık donanımsal olarak kapalı geliyor yani yapacak birşey yok belki anakart üzerinde bazı komponentleri degiştirerek ve yazılımsal destekleyerek açılabilir de bu kadar uğraşa girecek insan yok "
Ben xiaomide de samsungdada band 20 olmayan cihaz ile band 20 ye bağlandım ama maleaef çekim gücü çok zayıf kalıyor çok yakın olursanız çekiyor ancak samsungdada band selection ile uygulaması ile bağlandım xiaomide gizli ayarlardan seçilen band ile bağlandım ama perfomansi çok kotu

Oyla:

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
28
Nasıl bağlanabilirim yada nasıl yükleyebilirim
Bakın ince bandlarin ne işe yaradığını çalışma prensiplerini araştırın mesele band 20 ye bağlanmak değil zaten merkezi yerlerde telefon band 20 ye bağlanmıyor bile otomatik band 20 bir çekim frekansı 800 hmz bu cihaza eklendimi cihazın çekim gücü daha yüksek olur uzaktaki bandlara bağlanabiliyor yani mesele band 20 ye bağlanmak değil çekim gücü cihazi band 20 ye bağlayabilirsiniz root veya modem dosyası değiştirerek ama işe yaramıyor çok yakın olduğunuz için bağlanabiliyorsunuz yoksa çekmiyor band 20 li telefon al denmesinin sebebi band 20 çok iyi bir band diye değil yani

Oyla:

uğur demir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Ben şuan köydeyim ve sadece band 20 frekansında internet erişimi mevcut bende buna bağlanabilir miyim yada yükleyebilirmiyim diyorum tel ful çekiyor ama internet hiç açılmıyor band 20 yüklemek mümkün ise sorun çözülecek diye düşünüyorum

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Ben xiaomide de samsungdada band 20 olmayan cihaz ile band 20 ye bağlandım ama maleaef çekim gücü çok zayıf kalıyor çok yakın olursanız çekiyor ancak samsungdada band selection ile uygulaması ile bağlandım xiaomide gizli ayarlardan seçilen band ile bağlandım ama perfomansi çok kotu

Gizli ayarlar uygulaması ile donanımsal olarak Band 20 desteği olmayan cihaz ile Band 20 yayınına mı bağlandınız? Sonra sizi ciddiye almayınca, yazdıklarınızla dalga geçince bozuluyorsunuz. :D

Ethnic hocam siz bu uygulamayla neler neler yapmışsınız yahu... Parti kurun oy verelim :D

Oyla:

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
28
Gizli ayarlar uygulaması ile donanımsal olarak Band 20 desteği olmayan cihaz ile Band 20 yayınına mı bağlandınız? Sonra sizi ciddiye almayınca, yazdıklarınızla dalga geçince bozuluyorsunuz. :D

Ethnic hocam siz bu uygulamayla neler neler yapmışsınız yahu... Parti kurun oy verelim :D
İnternette birçok yöntem var band 20 olmayan cihazlarda band 20 bağlanmak için donanım ile band 20 ye bağlanmanın alakasının olmadığını bilmeyecek kadar cahilsiniz galiba 😀 s10 5g var elimde Kore varyanti band 20 yok bu cihazda bakınız cihaz band 20.baglaniyor Samsung'un band selection uygulaması ile herşeyi biliyorsunuz ama hicbirsey bilmiyorsunuz ya yaşınız çok küçük yada bunamissiniz saygısız tavırlarından bu anlaşılıyor sebebsiz bir şekilde zorunuza gidiyor bilgi paylasimi 😀

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240506-110119_Network Signal Guru.jpg
    Screenshot_20240506-110119_Network Signal Guru.jpg
    330,7 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_20240506-110136_Call settings.jpg
    Screenshot_20240506-110136_Call settings.jpg
    200,9 KB · Görüntüleme: 11
Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
İnternette birçok yöntem var band 20 olmayan cihazlarda band 20 bağlanmak için donanım ile band 20 ye bağlanmanın alakasının olmadığını bilmeyecek kadar cahilsiniz galiba 😀 s10 5g var elimde Kore varyanti band 20 yok bu cihazda bakınız cihaz band 20.baglaniyor Samsung'un band selection uygulaması ile herşeyi biliyorsunuz ama hicbirsey bilmiyorsunuz ya yaşınız çok küçük yada bunamissiniz saygısız tavırlarından bu anlaşılıyor sebebsiz bir şekilde zorunuza gidiyor bilgi paylasimi 😀

Şu Xiaomi'de gizli ayarlarla bağlandığınıza dair de bir kanıt alalım o zaman :D

Yahu uygulamanın yapımcısı bu nedenle bir telefonunu çöp yaptı ben yaptım diyorsunuz.

Oyla:

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
28
Şu Xiaomi'de gizli ayarlarla bağlandığınıza dair de bir kanıt alalım o zaman :D

Yahu uygulamanın yapımcısı bu nedenle bir telefonunu çöp yaptı ben yaptım diyorsunuz.
Yukarda ne güzel anlatmisim halada aynı havadasin az utan ve hocam 😀 diyorumki yazılımsal olarak band20 ye baglasaniz bile diyorum performans alınamaz band 20 deki amaç çekim gücü diyorum hala degisik değişik cevaplar veriyorsun 😀😀 al sana kanıt ama yine utanmassin 😀 bak buda xiaominin band selectionu

Ekli dosyalar

• 20240506_112243.jpg
    20240506_112243.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 11
Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Yukarda ne güzel anlatmisim halada aynı havadasin az utan ve hocam 😀 diyorumki yazılımsal olarak band20 ye baglasaniz bile diyorum performans alınamaz band 20 deki amaç çekim gücü diyorum hala degisik değişik cevaplar veriyorsun 😀😀 al sana kanıt ama yine utanmassin 😀 bak buda xiaominin band selectionu

Yahu siz oradan Band 20 seçilince Band 20'ye bağlandığını mı sanıyorsunuz gerçekten? :D Her yazana inanıyor musunuz böyle? Bende çok güzel bir tüyo var, 100.000₺ yatırırsanız üç günde 1M olacak paranız, IBAN vereyim hemen gönderin 100k'yı lütfen, bu fırsatı kaçırmayın. Ha bir de adınız soruşturmaya karışmış, savcı söyledi altın falan varsa hemen parka bırakmanız lazım.facepalm~~

Oyla:
Üst Alt