Uygulama bakimzi - ROOT'lu Qualcomm Snapdragon cihazlar için güçlü bir araç

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
bakimzi -

Qualcomm Snapdragon işlemcili, şebeke sorunları olan cep telefonlarının daha kolay onarılabilmesi ve başkaca teknik işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için geliştirilen ücretsiz, reklamsız ve açık kaynak Android uygulaması...

Desteklenen cihazlar​

• Xiaomi
    • Mi 10T
    • Mi 10T Pro
    • Mi 9T
    • Mi 9T Pro
    • Mi Note 10
    • Mi Note 10 Pro
  • Redmi
    • K30S
    • K30 Pro
    • K30 Pro Zoom
    • Note 10 Pro
    • Note 10 Pro Max
    • Note 9 Pro
  • Poco
    • F2 Pro
    • X3 NFC

Nasıl kullanırım​

• Ne işe yaradığını bilmiyorsanız lütfen ama lütfen indirmeyin! Cihazınıza kalıcı zararlar verebilir.
  • dosyasını indirip rootlu cihazınıza kurun.
  • Uygulamayı çalıştırıp ROOT yetkisi verin.

Özellikleri​

• QPST (QUALCOMM DIAG) modunu ve ADB ile geliştirici seçeneklerini tek tuşla aktifleştirme
  • Bozuk EFS bölümlerini tek tuşla yedekleme ve silme
  • Tek tuşla cihazı normal, recovery veya fastboot modunda yeniden başlatma
  • Tamamen ücretsiz, reklamsız, sade ve hafif bir uygulama
  • Otomatik güncelleme özelliği (İndirme ve yüklemeyi manuel yapmanız gerekmektedir.)
  • Kernel ve recovery flaşlama

Notlar​

• ! Kullanımdan kaynaklı bütün risk size aittir. Ne işe yaradığını ve ne yaptığını bilmiyorsanız lütfen kullanmayın !
  • EFS'yi sil seçeneği, yedek almış olsanız bile cihazınızda kalıcı ve geri döndürülemez değişiklikler gerçekleştirecektir.

Nasıl derlerim​

• Bu uygulama Tasker (v6.2.22) ve Tasker App Factory (v6.2.22) ile geliştirilmiştir.
  • Bu uygulamaların en düşük versiyon olarak yukarıdaki versiyonlarını indirip cihazınıza kurmanız gerekmektedir.
  • bakimzi.prj.xml indirin ve Tasker uygulaması içerisinden proje olarak içe aktarın.
  • icon.png'yi indirin ve Downloads (İndirilenler) klasöründe bu isimle bırakın. Tasker otomatik olarak bu dosyayı görüp gerekli yerlere otomatik olarak ekleyecek. Eğer eklemezse bütün sahnelerde kırmızı ünlemli yerleri tıklayarak oradan seçmeniz gerekiyor.
  • Uygulama olarak dışa aktarırken "Başlangıç görevi: Start", "min android version: 26" and "target android version: 29" olarak ayarlamanız gerekmektedir.

Ekran görüntüleri​

Yuzarsf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Huawei
Konular
9
hocam note 10 pro cihazıma indirdim root yetkisi isteyip açılmadı uygulama üzerine basıyorum hiç tepki yok

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29

Yuzarsf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Huawei
Konular
9
Veriyorum hocam açmaya çalıştığımda magisk üzerinden root izni verildi yazıyor sadece

Üst Alt