Yardım AospExtended 9.0'dan Stock Rom'a nasıl dönülür ?

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
16
Cihazımda Aospextended 9.0 Pixel Experience, Android 12 yüklü arkadaşlar, telefonumu günde en az 2 kere şarj etmek zorunda kalıyorum, stock roma dönmek istiyorum, konulara baktım antirollback varmış romlarda, hangisini yükleyeceğimi bilemedim. TWRP'den yükleyebileceğim bir rom önerir misiniz bana ?

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
eu rom yükleyebilirsiniz miui tabanlı oda

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
16
cihaz eski olduğu için antiroll back yok stock romda yükleyebilirsiniz.
Stock rom yükledim ve cihaz bootloop'a düştü yanlışlıkla bootloader kilidini açmıştım flashlarken. Yeniden düşer ve telefona giremem diye korkuyorum. 200 lira alıyor telefoncu en ufak işleme. :) O yüzden link istedim hangi sürümü yükleyebileceğimi bilmiyorum.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Stock rom yükledim ve cihaz bootloop'a düştü yanlışlıkla bootloader kilidini açmıştım flashlarken. Yeniden düşer ve telefona giremem diye korkuyorum. 200 lira alıyor telefoncu en ufak işleme. :) O yüzden link istedim hangi sürümü yükleyebileceğimi bilmiyorum.
Bendede olmuştu o mi flash ta o yüzden mi flash ın son sürümü değilde 2017 sürümünü kullansanız daha iyi olur

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
16
Bendede olmuştu o mi flash ta o yüzden mi flash ın son sürümü değilde 2017 sürümünü kullansanız daha iyi olur
EUROM yükledim, akşam belirtirim şarjın ne kadar gittiğini ama iyi değil gibi şu anki izlenimim. Bu romlar batarya içiyorlar her niyeyse. Onca yıl rootlu Galaxy Note 2 kullandım böyle bir şeyle hiç karşılaşmamıştım.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
EUROM yükledim, akşam belirtirim şarjın ne kadar gittiğini ama iyi değil gibi şu anki izlenimim. Bu romlar batarya içiyorlar her niyeyse. Onca yıl rootlu Galaxy Note 2 kullandım böyle bir şeyle hiç karşılaşmamıştım.
İngilizce anlıyorsanız çin romu kurun benim 5 yıllık cihazım çin romunda 9 saat ekran süresi aldı

Üst Alt