Sohbet Ankaradan Herkese merhaba (Poco X6 Pro 12/512)

tolgaisci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga işci
Cihazım
poco x6 pro
Konular
1
İos herkese hitap etmez. Demek ki size uygunu Android. Belirli bir sürr sonra jailbreak yöntemi arayıp dururdunuz. Hayırlı olsun hoşgeldiniz.
kesinlikle öyle, ya telefon çok güzel o konuda hakkını yiyemem. ama kapalı bir kutu, ilk mesajımda da dediğm gibi kimisine çok eften püften gelen şeyler benim için tam bir işkenceydi, bir kere bildirim merkezi tam bir facia. oraya düşen bildirimleri silmezsem ilelebet orada kalır sanıyorum. mesela mesaj yazarken kelime tahminleri çok ama çok kötü. "Selam" yazmak istiyorum(örneğin) SEL yazdığım anda SELAM yazmasını beklediğiniz mesajı SELİM olarak yazıyor 🤦‍♂️ yani dediğim gibi ben böyle şeyleri androidde yaşamamıştım. o yüzden kesin bir dönüşle x6 pro'ya döndüm :)

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
hoşgeldin hocam. ben de aynı cihazı aldım oldukça memnunum maşallah diyelim hayırlı olsun hepimize. forumun cihazımıza uygun bölümünde romlar paylaştım kontrol sağlarsınız hi~~

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
kesinlikle öyle, ya telefon çok güzel o konuda hakkını yiyemem. ama kapalı bir kutu, ilk mesajımda da dediğm gibi kimisine çok eften püften gelen şeyler benim için tam bir işkenceydi, bir kere bildirim merkezi tam bir facia. oraya düşen bildirimleri silmezsem ilelebet orada kalır sanıyorum. mesela mesaj yazarken kelime tahminleri çok ama çok kötü. "Selam" yazmak istiyorum(örneğin) SEL yazdığım anda SELAM yazmasını beklediğiniz mesajı SELİM olarak yazıyor 🤦‍♂️ yani dediğim gibi ben böyle şeyleri androidde yaşamamıştım. o yüzden kesin bir dönüşle x6 pro'ya döndüm :)

Hayırlı olsun tekrardan. :) Alışkanlık meselesi. Kelime tahmini konusunda haklısınız ancak farklı klavye yükleyerek çözülüyordu o durum. Yinede siz genel işleyişi beğenmemişsiniz, içinize sinmemiş denildiği gibi özgürlük isteyene göre değil İos. Güle güle kullanın yeni cihazınızı güzel tercih bence.

Üst Alt