Yardım Android Auto Çözünürlük Sorunu

Legolas87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İly@s
Cihazım
mi Note 9 Pro
Meslek
Taxi Driver...
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı 14 , ID Rom
Telefon Modeli
Note 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba, abiler bu Android Auto ve Bluetooth uzmanı abiler,lütfen yardım edin, arabaya bağlanıyorum,YouTube music kullanıyorum, arabanın sesi radyoda çok iyi ama bağlantıda ses düşük, sonuna kadar açıyorum ama az nerede ayar varsa girdim ama yok, ne yapabilirim bir akıl verin bana, birde bu görüntü kalitesi düşük, Bunu nasıl arttırabilriim, performans modu bu da açsam yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba, abiler bu Android Auto ve Bluetooth uzmanı abiler,lütfen yardım edin, arabaya bağlanıyorum,YouTube music kullanıyorum, arabanın sesi radyoda çok iyi ama bağlantıda ses düşük, sonuna kadar açıyorum ama az nerede ayar varsa girdim ama yok, ne yapabilirim bir akıl verin bana, birde bu görüntü kalitesi düşük, Bunu nasıl arttırabilriim, performans modu bu da açsam yok.
Yok mu yardım edecek..

Boradmn1q

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Boea
Cihazım
Note 7
Konular
3
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok mu yardım edecek..

Oyla:
Üst Alt