Yardım Android auto bağlantı problemi. Bağlantı kopuyor

yarda08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi5
Konular
0
Merhaba USB hub çoklayıcı alarak sorunu çözdüm

MY Hoca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
1
hangi ürünü aldın linkini gönderebilir misin?
Linkteki ürün sorununuzu giderdi mi? Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Telefonum Xiaomi Poco F5..Android 13 ve MIUI 14.0.5 sürümü yüklü. Aracım Toyota Corolla. Eşimin Samsung telefonu sorunsuz bağlanıyor ama benim telefonumda sık sık kopma yaşıyorum. Kablo orjinal. Hatta Xiaomi Store dan yeni bir başka kablo alıp onunla da denedim ama sorun devam ediyor. Sizinle sorunumuz aynı. İşe yaradıysa bir de bu USB çoklayıcıyı deneyelim

emre356

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
redmi note 10s
Konular
0
Arkadaşlar herkese merhaba. Redmi note 10s telefon aldım. Corolla aracıma usb ile bağlıyorum ancak konu başlığındaki gibi her şey stabil giderken durduk yere kesiliyor, sonra tekrar kendiliğinden bağlanıyor, şarj ediyor uyarısı tekrar geliyor. Net bir çözüm bulan var mıdır?

yarda08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi5
Konular
0
Linkteki ürün sorununuzu giderdi mi? Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Telefonum Xiaomi Poco F5..Android 13 ve MIUI 14.0.5 sürümü yüklü. Aracım Toyota Corolla. Eşimin Samsung telefonu sorunsuz bağlanıyor ama benim telefonumda sık sık kopma yaşıyorum. Kablo orjinal. Hatta Xiaomi Store dan yeni bir başka kablo alıp onunla da denedim ama sorun devam ediyor. Sizinle sorunumuz aynı. İşe yaradıysa bir de bu USB çoklayıcıyı deneyelim
Hiç sorunsuz kullanıyorum araç 3008

erhangulenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhan
Cihazım
mi 9t
Konular
13
Tamemen kabloyla alakalı arkadaşlar. Tavsiyem birçok kablo deneyin.

bilisim45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muro
Cihazım
K60-Poco F5 Pro
Konular
2
Daha önce aynı aracımla eski telefonum huawei ile sorunsuz bağlanıyordum. Yeni telefonum redmi k60 yada poco f5 pro ile hiç bağlanamadım. Bağlantı sürekli kesiliyor. android auto sürekli açılıp kapanıyor. Dün sorun yaşadığım kablo ile eşimin telefonu sorunsuz bağlandı. oppo reno 6 fakat benim telefonda gene bağlantı olmadı. başka bir android sürümü ile bağlanıyorken android 13 mıuı 14 ile bağlanamıyorum. Garip olan ise baska bir araç da başka bir kablo ile sorunsuz bağlanması, artık karambole kablo alıp deneme yapmaktan başka çare kalmadı.

bilisim45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muro
Cihazım
K60-Poco F5 Pro
Konular
2
Android auto sorunsuz şekilde bağlandı, ekonomik cozum arayanlara

Ekli dosyalar

• IMG_20230824_191527.jpg
    IMG_20230824_191527.jpg
    4,1 MB · Görüntüleme: 20

firatkucukaltun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Clups
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Konular
2
ÇÖZÜLDÜ.
Merhaba arkadaşlar bende de aynı sorun vardı. Sorunu kaynağını buldum.
Bundan önce Huawei mate 20 lite telefon kullanıyordum. Araçta Android autoya yalnızca kablo ile bağlanabiliyordum.
Bluetooth bağlantı sağlayamıyordum. Geçen ay kardeşimle birlikte Xaomi note 12 Pro+ "Global" sürüm telefon satın aldım. Autoyu aracımda denedim fakat o zamanda kablolu bağlandı.

Telefonun romunu, ses kaydı alması için Endonezya sürümüne geçtim tesadüfen denedim kesintisiz bluetooth kullanabiliyorum. Aynı cihaz kardeşimde de var (Global sürüm) onda sürümden dolayı yine bağlanamadım. Rom değişmeyi deneyin. Sanırım Ülkelerin bölgesel bazda kısıtlamalarından dolayı bu sıkıntıyı yaşıyoruz.
Ben çözdüm, belki işinize yarar diye paylaşıyorum.

Üst Alt