Diğer Action Launcher

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Açıkçası bu kadar övgüye bir indirip baktım ama bir numarasını göremedim. Yılların nova launcher'ının yapamayıp bunun yaptığı ne var ki? Ben denk gelemedim.

Truva001

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Çiftçi
Konular
3
Bende pro sunu bulup kurdum ama hiç bir numara göremedim ayarlar çok karışık uğraş dur

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Ben pek beğenmedim. Launcherdaki neredeyse tüm özellikleri kısıtlayıp insanları pro versiyona yöneltmek bazen geri tepiyor. 10 dakika bakıp kaldırdım. Eğer basit bir şey arıyorsanız ve biraz farklı deneyim yaşamak istiyorsanız ben de size bir öneride bulunayım. Niagara Launcher isimli uygulama yer alıyor Google Play'de. Onu denemenizi tavsiye ederim. Henüz emekleme aşamasında ancak gayet stabil ve akıcı çalıştığını söylemeliyim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
İndirdikten sonra kullanıp/kullanmadığınız önemli değil ,yapımcı/geliştirici alacağını aldı siz indirince, (indirme sayısı arttı) haha--

Dragoner16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8lite
Konular
12
Hocam pro versiyonu aldım telefon modeli Xiaomi mi 8lite, fakat launcheri başlatıp bir kaç uygulamaya girdikten sonra ana ekrana dönünce telefonun kendi launcherine dönüş yapıyor sorun neyden kaynaklı acaba?

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Android aleminde böyle bir launcher yoktur. Çok fazla özellik barındırması nedeniyle ilk kurulumda ayarlar biraz karışık geliyor insana. Evet birçok özellik için plus üyelik istiyor ve sonuna kadarda hak ediyor. Ben çok beğendim. Özellikle shortcut olayı dehşet. Makul bir ücreti var ve hemen aldım. Nova kadar meşhur olmamış çünkü modlu bir versiyonu yok. Olanlar eski sürümler. Launcher neymiş öğretti teşekkürler forumumuza ve bu launcheri öneren hocamıza.

Üst Alt