Satış 2 TB çift taraflı USB bellek

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
konuyu heyecanla film izler gibi okudum. bu konularda çok aşırı bilgili biri değilim ama 2tb belleği 400 500tl alınmayacağını bilmek zor değil. İnternette sandisk 32gb flash bellekler 150tl civarı iken 2tb belleğin 400 500tl olması mümkünatı yok. Bu gibi durumlarda hiç bilginiz yoksa farklı platformlarda eş değer ürünleri inceleyin yada orjinal yada bilindik markaların fiyatlarına bakın. Aralarındaki fark çok yüksekse orda bir problem vardır. unutmayın ucuz etin suyu kara olur.giggle~~

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
152
burhanla hallettik. adam haklı çıktı :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben sahtekarlık yapmadım, bana böyle imalarda bulunmayın. bilmediğim için oldu suç benim değil

Hocam zaten herkes olmadığını beyan etmiş, ama siz buna kendinizi inandıramamışsınız yada inanmak istememişsiniz maalesef. Olay bilmemenizden kaynaklı bir durum değil zaten yaşayanlar yada bilenler söylemişler. 2tb, çift taraflı ve 450 tl imkansız. Teknoloji o denli gelişse dahi o fiyata olması mümkün değildi. Her açıdan tezat durumlar var yani. Ama konunun açık tutulduğu iyi olmuş sizde bilgilenmişsiniz, bilmeyenlerde.

Üst Alt