Soru 13t cpu kullanımı

BurhanD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
4
Sadece merak ettiğim için soruyorum, tam güç ihtiyacı duyduğunuz uygulama nedir?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Bakarsanız 5 saattir aralıksız 3.1 ve 3ghz hız aldığını görebilirsiniz
Hocam yüzdesine dikkat edin. 6 saat içinde 5 saat değil, 55 saat üzeri süre içinde 5 saat. :) Ayrıca işlemci, elbette soğutulursa hızını yüksek tutacaktır, ama yine de en yüksekte hep durmamış.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
25
Hocam yüzdesine dikkat edin. 6 saat içinde 5 saat değil, 55 saat üzeri süre içinde 5 saat. :) Ayrıca işlemci, elbette soğutulursa hızını yüksek tutacaktır, ama yine de en yüksekte hep durmamış
Sayacı sifirlamadigim için o oranlar var hocam + kullanmadığım da powersave moda geri alıyorum 😀 yoksa ayarlar yapıldimi sabit hız veriyor hiç dusmuyor sıcak havalarda ne olur bilmem ama hızı hissediyorsunuz 😀 belli ediyor performans takı degisikligi

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Sayacı sifirlamadigim için o oranlar var hocam + kullanmadığım da powersave moda geri alıyorum 😀 yoksa ayarlar yapıldimi sabit hız veriyor hiç dusmuyor sıcak havalarda ne olur bilmem ama hızı hissediyorsunuz 😀 belli ediyor performans takı degisikligi
Hocam siz diyorsunuz kendinizin ayarladığını. Ben de diyorum ki normal ayarlarında cihaz zaten o hızlara kendisi çıkmıyor her daim ne olur ne olmaz diye. Neden hala bu konuyu açtığınızı anlamıyorum artık. :)

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
25
Hocam siz diyorsunuz kendinizin ayarladığını. Ben de diyorum ki normal ayarlarında cihaz zaten o hızlara kendisi çıkmıyor her daim ne olur ne olmaz diye. Neden hala bu konuyu açtığınızı anlamıyorum artık. :)
Hocam en yüksekte durmamış dediniz diye cevap verdim maksadım inatladip tartışmak değil sohbet olsun hocam 😀😀

Üst Alt