Recovery 11T Agate TWRP 3.7.0 A12-13

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
makale ve dosyalar bir kullanıcıdan alarak türkçe anlatım ile sizlerle paylaşıyorum

Twrp indirme link:

Önemli Not: 2 tane twrp dosyası mevcuttur normal twrp.img dosyası ve ikinci twrp dosyası olarak normal twrp yüklediğiniz de dokunmatik çalışmaz ise 2 twrp dosyasını yükleyiniz ben de miui 14.01 endo sürümü yüklüydü bir sıkıntı çıkmadı ama 14.03 yükledim dokunmatik çalışmadı test etmek için imei gitti ama sağlık olsun twrp çalıştı en azından değdi :P

Not:Yüklü Miui sürümü kontrol ediniz ardından elinizde var ise boot.img dosyasını telefon hafızasın atınız yoksa internetten telefonunuzda kurulu sürüm dosyasını yükleyerek içinden boot.img dosyasını telefon hafızasına atınız

1. Telefonu pc ye baglayınız boot.img ve twrp.img dosyaları telefon hafızasına attıktan emin olduysanız fastboot moduna alarak adb yi açıp şu komutu girelim (fastboot flash boot twrp.img) işlem tamamlandıktan sonra (fastboot reboot recovery) bu komutu yazalım twrp açılması gerekiyor eğer sizde açılmaz ise elle ses açma tuşu ve güç tuşuna aynı anda basarak girebilirsiniz twrp ye

2. twrp açıldıysa Install tıklayalım sağ altta yer alan Install Image tuşuna tıklayalım ve boot.img dosyasını flashlayalım flashladıktan sonra sakın cihazı yeniden başlatmayınız
yükleme işi tamamlandıktan sonra geri dönelim ve advanced tuşuna basalım aşağı kısımda Install recovery ramdisk yazıyor ona basalım twrp.img dosyasını seçip yükleme işlemi bittikten sonra cihazı yeniden başlatınız bu kadardı keyfini çıkarınız

tuncay3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 11 T
Konular
5
makale ve dosyalar bir kullanıcıdan alarak türkçe anlatım ile sizlerle paylaşıyorum

Twrp indirme link:

Önemli Not: 2 tane twrp dosyası mevcuttur normal twrp.img dosyası ve ikinci twrp dosyası olarak normal twrp yüklediğiniz de dokunmatik çalışmaz ise 2 twrp dosyasını yükleyiniz ben de miui 14.01 endo sürümü yüklüydü bir sıkıntı çıkmadı ama 14.03 yükledim dokunmatik çalışmadı test etmek için imei gitti ama sağlık olsun twrp çalıştı en azından değdi :P

Not:Yüklü Miui sürümü kontrol ediniz ardından elinizde var ise boot.img dosyasını telefon hafızasın atınız yoksa internetten telefonunuzda kurulu sürüm dosyasını yükleyerek içinden boot.img dosyasını telefon hafızasına atınız

1. Telefonu pc ye baglayınız boot.img ve twrp.img dosyaları telefon hafızasına attıktan emin olduysanız fastboot moduna alarak adb yi açıp şu komutu girelim (fastboot flash boot twrp.img) işlem tamamlandıktan sonra (fastboot reboot recovery) bu komutu yazalım twrp açılması gerekiyor eğer sizde açılmaz ise elle ses açma tuşu ve güç tuşuna aynı anda basarak girebilirsiniz twrp ye

2. twrp açıldıysa Install tıklayalım sağ altta yer alan Install Image tuşuna tıklayalım ve boot.img dosyasını flashlayalım flashladıktan sonra sakın cihazı yeniden başlatmayınız
yükleme işi tamamlandıktan sonra geri dönelim ve advanced tuşuna basalım aşağı kısımda Install recovery ramdisk yazıyor ona basalım twrp.img dosyasını seçip yükleme işlemi bittikten sonra cihazı yeniden başlatınız bu kadardı keyfini çıkarınız
Emegine saglik kardesim tum surumlerde calisiyormu ve stabilmi ?

tostos59

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tostos
Cihazım
gm elite
Konular
0
rom yedeği alabildinizmi acaba ben de yarıda kesiyor almıyor

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
Emegine saglik kardesim tum surumlerde calisiyormu ve stabilmi ?
Hocam geç yanıt veriyorum tam stabil sayılmaz bazen mi logo da takılı kalma problemi çıkartıyor bunu da normal boot.img dosyasını adb den flashlayarak çözebilirsiniz a11 denemedim hiç ama aosp ve MIUI romlar da çalışıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

rom yedeği alabildinizmi acaba ben de yarıda kesiyor almıyor
Kilit ekranı varsa kaldırıp bi tekrar yedek almayı denediniz mi hocam eğer yine böyle hatayı verirse bir sıkıntı vardır veyahut da sıkıştırmaya kapatıp öyle deneyiniz ve rom yedeği almadım ama diğer yedekleri başarılı aldım

turkay1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
11T
Konular
29

Twrp indirme link:

Bu yöntemle twrp yüklendiğinde hiç bir sekilde telefona root atılamıyor. Magisk yükleyip root yapmaya kalktığında twrp siliniyor. Twrp yüklemeye çalıştığında ise root siliniyor. Magisk uygulaması üzerinden twrpsiz olarak root atabilirsiniz

Son düzenleme:

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
@beracan214 hocam son yazılana yani turkay1 hocamın mesajına ne diyorsunuz.. ben deneyecektim şimdi vazgeçtim açıkçası :)

turkay1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
11T
Konular
29
Son düzenleme:

umut1432

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
0
Recovery rom yukleme yapabiliyorsak o da iyi bence

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Uygun recovery yok ki keşşkeee olsa da imeiler gitmez en azından :)

emirerklig12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir
Cihazım
Redmi K40 GE
Konular
14
Beyler k40 GAMİNG uyar mı bu veya uyumlu olanı bilen var mı

Üst Alt