Yeni Profil Mesajları

redmi note 8 pro aldım imei sadece sim 2 de tanımlı ve sim kartı 2. yuvaya takınca sd kart takamıyorum çünkü ikisi aynı yuvada konumlanmış. imei numarasını sim 1 e tayin edemez miyim ya da hem sim kart hem sd kart nasıl takacağım
Arkadaşlar , redmi 5 plus cihazım Tekirdağ / Altınova da hiç çekmiyor , sadece buraya özel
Vodafone kullanicisiyim.
Bana önereceğiniz ayar vs var mıdır? Şebekenin daha iyi cekmesi için?
merhaba elimde içinde android olmayan ve twrp yükllü bilgisayar okumayan bir mi6x var bi türlü tamir edemedim lütfen bilgisi olan bana ulaşşsın iyi akşamlar
Tuş takımını nasıl değiştirebilirim mesela mi not 3 onun tuş takımı kullanmak istiyorum
Merhaba mi robot vacuum p aldım yaklaşık 2 hafta sorunsuz kullandım. Tatile gittim döndüğümde aplikasyon ile eşleşmedi robot vacuum. Şarjda ve şarj dolum ışığı sürekli yanıp sönüyor Bluetooth eşleşmesi olmuyor diyor ne yapmam gerekir
Xiaomi Redmi 8 custom rom forumda bulunuyor fakat bilgisayarsız yüklemenin bir yolu yok mudur ? Daha önce bir çok telefona bilgisayarsız sayısız rom yükledim , xiaomide bilgi almadan denemek istemedim...
mesaj attımda rom yüklerken hata verdi twrp yüklim dedim telefon mi ekranında takılı kaldı yardımcı olabilirmisin
cihaz redmi s2 bendede sadece fastboot açılıyor telefoncular telefon parası kadar para istiyor :D
Arkadaşlar Redmi 8 cihazım için V 11.0.2.0 güncellemesi geldi ? Yüklemeli miyim ? 12 ne zaman gelecek ? Bilgisi olan ?
Üst Alt