Yeni profil mesajları

Ben 8gb rem kullanıyorum Şadi figit3 indirdim telefonum oyun atıyor neden bana bi yardımcı olur musunuz acba
SoNMaN
SoNMaN
Eski sürümü indirin öyle deneyin
Mi note 10 cihazıma IMEI repair yaptım band 20 çalışmıyor çözümünü bilen ulaşsın
Redmi note 7 cihazim 3 aylık son 2 haftadır uygulamalardan ve oyunlardan atıyor
SoNMaN
SoNMaN
Yazılım güncelleme varsa yaptınız.
Hepsi buradadan xiaomi redmi note 8 64 gb almayi dusunuyorum ama form ve makalelerde bazi 2. El urunleri sifir gonderiyolar diye okudum telefonu aldigimda sifir oldugunu nasil anlarim( imei kaydindan baska yontem soylerseniz harika olur)ve son olarak herhangi bir telefoncuda parca degisimi veya islem gormusse bu imei ye islenirmi cevaplarsaniz sevinirim
Merhaba. Bugün bir xaomi airdots pro aldım ve il başta iyiydi. Sonra müzik sırasında ses kesintileri olduğunu farkettim. Açıklarsam taktığımda telefonu yüzümün önünde tutarken, sol kulaklık önüne getirince müzik kesiliyor. Ne yapmam lazım araştırdım ve bulduklarını yapmayı denedim yapamadım. Basitçe çözümü anlatabilir misiniz? Teşekkürler.
Telefonum resmi note 8
Iyi günler ben redmi not 7 cihaz kullanıyorum. Sıfırlama istedim fakat mi hesap telefon numarasi ile iliskilendirilmis telefona şifre gönderiyor ama telefon numarasi da hat kapali oldugu icin şifreyi göremiyoruz bu hesabı başka türlü nasıl acabilitim
Hocam selamun aleyküm.Ben bir arkadaşıma iyilik yapma mukabilinden yeni almış olduğu yurtdışı redmi note 8 pro telefonuna twrp yüklemek istedim.Malum durumlardan bilgim yoktu.Telefon kapandı açılmadı.Telefoncuya verdik yazılımı yüklüyor ama açılmıyormuş.Bugün geri alacağım zor durumda kaldım.Yardımcı olabilirmisiniz acaba.
Arkadaşlar Xiaomi Redmi 8 kullanıyorum. Alalı 1 ay olmadı gelen aramalarda zil sesi çalmıyor sadece titreşim var. Ayrıca gelen aramalarda arayan kişi yanımda kayıtlı olmasına rağmen bazen sadece numarası gözüküyor. Yardımcı olabilir misiniz?
E
Emrgzr
Güncelleme kalıntılar bırakabiliyor. Bende 8a kullanıyorum. Güncellemeden sonra ekran geçişlerinde düzensizlik oluyordu fabrikaya ayarlarına sıfırladım düzeldi.
E
ebuyyus
Tamam bende bi deneyeyim inş olur
E
Emrgzr
Verilerini yedeklemeyi unutma.
Üst Alt