Yeni profil mesajları

iyi akşamlar hocam imei yüklü cihazımda yanlışlıkla bl klidi kapandı recowery ekranında sürekli reset atıyor bana yardımcı olurmusunuz
Afacan111
Afacan111
Telefoncuya götürüp yaptırabilirsin aynısı benim eşimin telefonuna da oldu diğer türlü manuel nasıl yapılır bilmiyorum
Arkadaşlar bende k40 var tlf alicilirkene pocco yazıyor bunu nasil yapılır yardımcı olur musunuz
  • Beğen
Tepkiler: İsaony
İsaony
İsaony
Merhaba bendede aynı cihaz var poco romu yüklemişler orjinal rom Çin veya İngilizce poco romu hiç iyi değil NFC ve bazı özellikler kullanılamıyor ben orjinal romu kurdum İngilizce olarak kullanıyorum çok daha iyi mi stor Google play indirebiliyorsun tabi senin tercihin daha sonra global versiyon yayınlanır inşallah..
Poco X3 Pro kullanıyorum pubg oynarken dürbün açma esnasında dürbün çok seri bir şekilde açılıp kapanıyor ve jiroskop sağa sola kafayı yemiş gibi kayıyor ani bir şekilde adama nişan alırken nişangah başka tarafa dönüyor buna bir çözüm var mı? Yardım edin kafayı yiyecek artık
Merhaba arkadaşlar bi sorunum var canımı çok sıkıyor cihazım poco m3 global telefon um imei attrdm ne yaptysam şöyle bi sıkıntım oluyor 4.5g deyken bi anda hat komple gidiyor online oyun oynarken pat internet kopuyor hat gidiyor kendi kendine 3 g ye atyr 3 gde çekmiyor tekrar gittim yazılım attrdm olmuyor sorun çözülmüyor telefonda konuşurken bile bazen ses kesiliyor sebebi nedir
Merhaba Arkadaşlar Kardeşime 11 t aldık Bana 11 T pro Pubg de 90 FPS butonu yok çok sacma değil mi ne yaptıysam olmuyor
silbastanb2
silbastanb2
11 t de var Prosunda yok
merthayatibas
merthayatibas
oyun içi menüde 90fps yazması önemli değil hocam onu configle, magisk modülü ile de açtırırsın. Gameturbo da görünen FPS değerlerini baz almalısınız.
Örneğin : x3 Nfc 6/128 gb cihazımda 88-94 arası fps alıyorum.
X3 Pro 8/256 gb cihazda da 111-120 fps arası veriyor.
Ama oyun içi menüde 90 FPS butonu yok mesela :)
Üst Alt