Yeni profil mesajları

Arkadaşlar mi 8 lite kullanıyorum son güncelleme olan mıui 10.3 güncellemesini alamadım ne yapabilirim?
Cihazın not 6 pro yeni aldım ama şarjı çabuk bitiyor gibi geldi bana 6saat ekran süresi normal mi
Note6 pro cihazımın geliştirici seçeneklerine ulaşamıyorum. Ne yapmalıyım?
E
extensible
Normal şartlar altında miui sürümü seçeneğine birkaç kez tıklamanız halinde geliştirici olursunuz. Daha sonra ek ayarlar bölümünden geliştirici seçeneklerine girebilirsiniz. Normal şartlar bu şekilde anormal bir durum varsa lütfen belirtin.
s.a. hocam,telefonumu KİLİD ŞİFRESİ AÇMADIĞINDAN İÇERİSİNE GİRİŞ YAPMAM MÜMKÜN OLMUYOR O YÜZDEN,HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMAM DA SÖZ KONUSU DEĞİL,TELEFONUM KİLİT ŞİFRESİ VE PARMAK İZİ OKUMA ÇALIŞMADIĞINDAN TELEFON AÇILMIYOR,AÇILMADIĞINDAN DOLAYI SADECE AÇMA VE KAPAMA YAPABİLİYORUM ONUN HARİCİNDE TÜM İŞLEMLER İPTAL...
Merhabalar sayin forum üyeleri bir konu hakkında yardiminiza ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.
Xiaomi pocophone F1 cihazinda ağır çekim modunda kayıt süresini nasıl uzatabilirim birde cekimlerim aşırı ağır geliyor bana bu durum normal mi? Şimdiden teşekkürler
Mrb arkadaşlar redmi 6a birine hediye aldık yalnız ekran parlaklığı düşük gibi geldi bize bende mi 6 128gb kullanıyorum benimkine göre çok düşük kaldı parlaklığı aynı durumda olan varmı? Ne yapmamız lazim?
Merhaba red mi 5 plusa ne zaman global güncelleme gelecek kaç aydır hergün güncelleme gelecek umuduyla yatıp kalkıyorum yeni çıkan bir telefonun bu kadar zaman güncelleme almaması çok saçma
Arkadaşlar merhaba bi sorum olacakti Xiaomi mi 8 kullanıyorum normal mesajlarim BİP uygulamasına gidiyor ve bildirim olarak görünmüyorlar nasil düzeltebilirim
ya da telegram uygulmasında bir form dolduruyorum. Ingilizce bilmediğim bir kelime çıkınca translate uygulaması açıyorum. tekrar telegrama girdiğimde sayfa yenileniyor ve yazdıklarımın hepsi kayboluyor.
umarım sorunu anlatabilmişimdir
yarenersonmez
yarenersonmez
Bunun için kullandığınız romui android sürümünü, root durumu vb. bilgileri belirterek yeni bir konu açın, ya da anlık destek almak istiyorsanız telegram grubumuza katılın: http://t.me/mia1turkiye
merhaba çözemediğim bir problemim var. yardımcı olabilirmisiniz.
sorunumu bir örnekle açıklayayım.
örneğin bir banka uygulamasını( bonus flaş,maximum gibi) açıp şifremi giriyorum. sonra sol alttaki kare tuşuyla başka bir uygulamaya geçiyorum.tekrar banka uygulamasına geldiğimde sayfayı hiç açmamışım gibi baştan açıyor,tekrar şifre girmek zorunda kalıyorum.
Üst Alt