Yeni Profil Mesajları

Note 9 pogo telefonum var ekran yansıtmada sorun yaşıyorum ekranı yansıtıyorum televizyona yansıt tıktan sonra bir iki dakika içerisinde yansıtmayı kesiyor ve telefonumun sesi de gidiyor medya oynatıcı sesi de gidiyor bu konuda sizden yardım istiyorum
  • Beğen
Tepkiler: Bos42
melih97
melih97
Başka telefonda sorun oluyor mu
hocam telegramdan ulaşın bir arkadaşa yönlendirelim baksın uzak baglantı ile bakar

Telegram AdemOyuklu
Mi account this sevice is locked problemi var şifremi yazıyorum ama olmuyor şifremi yeniledim tekrar denedim ama kabul etmiyor ne yapmaliyim
Selamün aleyküm hocam telefon redmi not 9 puro hocam yurt dışı 4.g Çektiğim Zaman arama Gelmiyor 3 g de geliyor yazılım attık gene aynı Hocam ilk aldığım gün çekiyordu sonra yazılımsal sıkıntı oldu bidaha imeil atıldı hocam şimdi böyle 4 çektiğim zman arama Gelmiyor 3 g de kullanıyorum hocam bı yardımcı olsanız
2014'te katılmış ilk mesaj 2015'te, 3 yıl ara vermiş. 51 mesaj ile Uzman üye olmuş. Bu terslikte bir iş var. :D:D
muhammed540
muhammed540
Profil fotoğrafından nasıl olduğu anlaşılıyor:D
  • Haha
Tepkiler: Kaan_M
Cihazım xiaomi note 9 mutlak sesi devre dışı bırak ayarım çalışmıyor mutlak ses hiç bir türlü etkinleşmiyor ortak olsun istiyorum ses ne yapabilirim
Üst Alt