Yeni profil mesajları

Mi not3 kullanıcısının MIUI 10.1.2.0 var çok kötü kasıyor ve bir sürü hata var düzeltme gelir mi arkadaşlar bir zahmet söyleseniz!!!
Flaş calismiyor mi a1 kullanicısıyım son guncellemeden sonra devre dişi yardım istiyorum tesekkur ederım
By.TRabZonLu™
By.TRabZonLu™
Fabrika ayarlarına geri dönün. Yedek almayı unutmayın.
Son derecede pişman oldum ben bir pubg oynayicisiyim ve gerçekten artık çok fena kasıyor keşke yuklemeseydim telefonu sifirladim tekrar yükledim ama nafile tavsiye etmiyorum
Arkadaşlar MIUI 10 yükledim lakin gerçekten çok hata ve sistem performansı düşüklüğü yaşıyorum haberiniz olsun ve performans ve hata düzeltme acaba ne zaman gelir
Migros tan aldığım mi Max 3 için sürekli güncel diyor bu dogrumu yeni bir güncelleme varmı nasıl yukleye bilirim
sayın adminim mi 5x e güncelleme geldi güncelleme sonrası cihaz faastboot yapıp açılabiliyordu sadece ben faasboota girip yazılım atmayı denedim olmadı youtub dan video izlerken edl mode denedim gene olmadı suan ne edl mod ile faastbooda geçiyor nede çalışıyor bende ankaradayı tavsiye edeceğiniz birileri varmı bu işi hayırlısıyla bi çözdürsek
Arkadaşlar ekranımın sağ üstüne doğru yanık gibi leke oluştu. Başka bu sorunu yaşayan var mı? Telefonum mi 6
shuj
shuj
Durum paylaşmışsınız konu açın yoksa bu şekilde yardım alamazsınız forum üyeleri yazınızı pek göremez
opsmudedin
opsmudedin
Resim varmi?
opsmudedin
opsmudedin
Yorum yapmak zor bu şekilde
Merhaba Arkadaşlar xiaomi note 3 Almayı düşünüyorum ama android 7 olduğu icin kararsiz kaldim güncelleme geliyormu ? Telefon cok hosuma gidiyor cevap verirseniz sevinirim :)
trsalgado
trsalgado
millet ne kadar merakliymis bu güncelleme işine elimde olsa telefonu Android 5.2 ye geri alırım,
omerkarkn
omerkarkn
Hosuma gitti fiyati uygun miui guncellemesini aliyo diyosun yardimlarin icin Teşekkürler
omerkarkn
omerkarkn
Trsalgado kardeş almişken iyisini alalım her sene telefon degistirmek zorunda kalmiyalim
Mi 8 var durduk yere sarji bitiyo bildirim geliyi kasimlada hucresine baglandiniz karakoy hucresini baglandiniz diye acaba bolgeden hindistani sectigim icimmi diyor sizce neden
opsmudedin
opsmudedin
Sebeke 2g 3g 4g arasinda cok degisim yapiyor olabilir. Sabit 3g olarak secin bir deneyin
Arkadaşlar mi8 cihazım var global Beta yüklü 8.11.29 Samsung'un one UI arayüzünü APK indirip kuruyorum yükleniyor ana ekran yap dediğim zaman durruldu diye hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
opsmudedin
opsmudedin
Daha once kullandinizmi samsunglar arasinda bile arayuz uyuşmazlığı oluyor.
osevgi68
osevgi68
Evet biliyorum bu arayüz pie güncelleme yükleniyor benimki de pie yüklü ana ekran yapılması lazım
Arkadaşlar Mi Band 3 ekraninda sadece Güncellemek İçin Bir Cihaza Bağlanin yazisi var bileklik 2 gundur çalişmiyor yardimci olur musunuz
opsmudedin
opsmudedin
Mifit uygulamasina baglanmiyormu
Birde xiaomi mi max 2 ye niye oreo guncellemesi yapmiyor bilgisi olan var midir hocam tamam piyasanin en iyi fp cihazlarini satiyor ama 1 kerede olsa bi android guncellemesi gelmezmi ayip kardesim gunlugu bir dolara isci calistiyorsun lan cayniz zirzop adam ol
Merhabalar mi max 2 de telefon dikken cekilen fotograflar yan gorunuyor, fotograflari normal cevirecek bir kisayol tusuda yok illaki duzenle cevir kaydet ugrasmak gerekiyor, bunula ilgili bir cozum onreiniz varmi spontan gelisiyor her fotografta yapmiyor bir kisminda oyoe bir kisminda boyle jiroskop kalibrasyonundami bir hata vardir neden kaynaklaniyor acaba bu can sıkıcı sorun. ?
opsmudedin
opsmudedin
Fotoğrafi cekerken dik yada yatay cekimlerden kaynakli olabilirmi ?
Merhaba
Konyada ikamet ediyorum. Siz Konya'da mısınız?
Yurtdışından getirdiğim Redmi note 6 pro ve pocophone F1 var. Imei sorunum var. Halledebilir misiniz?
K
Kılıç1643
Onu vergı daıresıne goturup onaylatıcaksınız sonra e devletten kayıt yapıcaksınız
Merhabalar ,
Mi max 2 kullanicisiyim . Güncelleme sürümüm 8.4.19 da kaldi. Yeni sürümleri indirdim fakat paket seç menusunden surume tikladigimda cihaz koruma icin kapanacak ibaresi cikiyor , altinda da evet butonu var . Evet butonuna tikliyorum a ilerleme olmuyor . Yardimci olabilirmisiniz . Tskler
Üst Alt