Yeni profil mesajları

Merhaba mi max2 kullaniyorum.telfonumu ilk aldigimda mobil veri kullanimina sure koymustum telefonu 15 dk acmadigimda otomatik mobil veri kapaniyodu ekrani actigimda otomatik baglaniyodu.telfonu fabrika ayarlarina dondurdum.ve o ozelligi aktiflestremiyorum.nasil oldugu hakkinda yardim ala...
Selamun aleyküm tüm mıuı kullanıcıları mi mix 2 telefonunun ön kamerasının altta olduğu için whatsap ta görüntülü arama instagramda canlı yayın yapma sıkıntımız var bunun mıuı 10 düzelmesini bekliyodum düzelmedi kalıcı bir çözüm bilem biri yokmu
Arkadaslar benım tel ıxoamı mi note 2 128 gb şarj son 5 felan geldıgınde tel kapanıo bilen yardımcı olsun
Merhaba Yeni amazfit pace aldım fakat sarı 1 gün zor gidiyor GPS mod da olduvunu anladım ama nasıl cıkartıcam nilniyorum yardım edermisiniz
F
furknchngr
Kardeş bende de aynı sorun var bilgi alırsan banada haber verirmisin. Saat bluetoothla bağlı bile değil saat başı %10 gidiyor
Merhaba arkadaşlar mi 6 telefonu alalı 4 ay oldu şimdiye kadar hızlı şarj ile 1 buçuk saatte doluyordu ve birden hızlı şarj etmemeye başladı şimdi 5 saatten fazla sürede şarj oluyor bu sorun konusunda yardımcı olabilir misiniz? Servis telefonu gönderin diyor göndermeden halletmek mümkün olabilir mi?
Y
yusuff11
Soket bozulmuş da olabilir. Ama setvis dışı tamir, garantiyi bozar. Servise gönderin
Merhaba, Mi 6 için günlük değişen ve aktüel, ilginç bilimsel video veya ansiklopedik bilgi içeren fotoğraflardan oluşan ekran koruyucusu nasıl kurabilirim?
A
AzizKöpürcük
Ücretsiz ve reklamsız böyle bir uygulama bulursanız bize de söyleyin 8-)
Ahize sesi hala düzelmedi neden buna bir yükseltici yazılım eklenmiyor.samsung da harika bir yazılım sonrası ses azaldı mıuı10 düzenledi ne ola bilir
Arkadaşlar Xiaomi Wifi Sinyal Güçlendirici 2. nesil kullanıyorum ama bilgisayar görüyor ama bağlanamıyorum nasıl bağlanırım yardımcı olur musunuz?
Mrb mi note 3 kullanıyorum ama Bluetooth kulaklık ile müzik dinlediğimde ikinci müziğe atladığında müzik devam ediyor ama kulaklığa ses gelmiyor 3üncü müzikte ses geliyor her defasında ileri geri yapmam gerekiyor
Merhaba arkadaşlar

Mi A2 Lite 64 GB telefonumun ikinci alanı yok.Önceki Mi5 telefonumunda vardı.Bu saf android olduğu için mi? ikinci alanı kullanmak için ne yapmalıyım menüde yok.
Y
yusuff11
İkinci alan miui arayüzüne özel bişey. Saf android olduğu için yoktur
Merhaba arkadaşlar, çift uygulamalar için depolamada gizlenen video ve resimlerimi göremiyorum. Dahili depolama alanında gizlenenler gözüküyor ama çift uygulamalar için açılan depolama alanında gizlenenleri aynı yerde göremiyorum, yardım ederseniz sevinirim.
Mert Erol
Mert Erol
Yardımcı olacak yok mu
Arkadaşlar lütfen yardım edin.telefonum redmi note 5 ve telefonu 1ay süredir aldım.ama son haftalarda telefonda kamerada kasma donma ve en esas portre moduna geç geçebilme sorunları yaşıyorum lütfrn yardm edin
Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!