Zülfikar kullanıcısının son içeriği

1. Z

Rom Xiaomi 13 Ultra Xiaomi HyperOs Eu Rom ( 24.4.15 ) İndirme Bağlantıları ve Kurulum

hocam efs yedeğini nasıl aldınız mi13 ultra bl kilidim açık çift sim direnç kayıtlı cihazım twrp yüklü ancak efs dosyası yok
  2. Z

Rom [Güncellendi] Mi5 MİUİ_MS MiUi10 8.6.14 WhatsApp bildirim sorunu çözüldü

Akdrhmz 14 sürümünü yükledim WhatsApp bildirim sesi geliyor ama bildirim ışığı çalışmıyor sende durum nasıl
  3. Z

Akdrhmz çok teşekkür ederim Allah razı olsun
  4. Z

Miui camera için teşekkür ederim Yükledim fakat square modunda hata verip kapanıyor çözüm var mı acaba
  5. Z

Yardım Sertifika kaldırma

Arkadaşlar geçen gün telefonuma MEB sertifikası yüklemiştim kaldırmak istiyorum kaldıracak herhangi bir yer bulamadım yardım edebilir misiniz telefonun rootsuz mi5
  6. Z

Tema Miui Türkiye Açılış Animasyonu [Miui Türkiye Ekibi]

3.parti tema yükleme iznim olduğu halde açılış animasyonu içe aktardığımda yüklenmiyor ve kişileştirme kısmında açılış animasyonları gibi bir sekmede göremiyorum yardım eder misiniz..
  7. Z

Tema IOS Temaya devam...

amet42 hocam eline sağlık Allah razı olsun yükledim çok şık oldu..
  8. Z

Yardım root unroot apk

lazye mi 5 64 GB prime
  9. Z

Yardım root unroot apk

Lazye işin uzmanı olarak sana şunları da sormak isterim Birincisi rootsuz bootloader kilidi açık olmayan cihaza sahibim.. yapmam gereken işlerin sıralamasını müsait bir zamanında yazabilir misin :) önce bootloader kilidini açmam mı gerekiyor yapmak istediğim işlem tam olarak yeni bir Rom...
  10. Z

Yardım root unroot apk

Lazye cevap için teşekkürler Gerçekten çok yardımcı oluyorsun Dediğin yöntemde yapılabilir fakat hak geçer mi diye düşünmüştüm böyle bir hassasiyetim var O yüzden sormuştum servisin rootlu cihazlara karşı tutumu nedir diye
  11. Z

Yardım root unroot apk

Arkadaşlar bir sorum olacak Cihazı rootlayınca garanti dışı mı kalıyoruz bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
  12. Z

Yardım Dokunmatik algilamiyor

Cevap için teşekkürler yardımcı oldun eyvallah
  13. Z

lazye o romdan memnun musun stabil kullanmışsındır zaten onunla kıyasladığın zaman bahsettiğimiz sıkıntılar gitmiş mi
  14. Z

Süleyman bende donmalar olmuyor fakat dokunmatikten hiç memnun değilim özellikle Sony'den mi ye geçtiğim iyi olmamış herhalde çünkü sonynin ki gerçekten çok hassastı bunda sağa sola menü geçişleri yani sağa sola yapılan hareketler gerçekten adamı öldürüyor çift tıklama ekran bazen alıyor bazen...
  15. Z

Geçmiş olsun Ne yalan söyleyeyim bende Dokunmatik ten hiç memnun değilim
Üst Alt