Zoraki33 kullanıcısının son içeriği

1. Zoraki33

Yardım Kulaklık Sorunu

Selamın aleyküm arkadaşlar çok acil yardımcı olmanız lazım. Kulaklık sorunum var ne ses efektlerine müdahale edebiliyorum nede pubg oynarken arkadaşların sesini duyamıyorum. Pubgde söyle bir sorun var oyun sesleri gayet iyi geliyor fakat konuşma sesleri hoparlörden geliyor dün güncelleme geldi...
  2. Zoraki33

Yardım Mi 10 Parmak İzi Çalışmıyor

Dün ekran kırık diye ekran değişimi yaptık şimdi parmak izi çalışmıyor nedeni ne olabilir
  3. Zoraki33

Yardım Mi 10T Pro için Tyep-C + sarj kulaklık

Öncelikle selamin aleyküm dostlarım kardeşlerim abilerim. Size bir konuda birşey soracam umarim yardimci olursunuz. Görseldeki aparattan kullanan varmı varsa bana yardimci olurmu bende alicam bundan lakin biliyorsunuz turbo sarj 33 watt destekliyo telefon ama 18 watt sarjda hizli sarj ibaresi...
  4. Zoraki33

Soru Mi 10T veya pro

Yokmu mi10t pro nun sesi hakkında bilgi verebilecek biri?. Bazı kaynaklarda ve video incelemelerinde sesinin az çıktığı yönünde söylemler var yani bi f2 pro bile mono olmasina ragmen daha güçlü ses veriyomus falan
  5. Zoraki33

Soru Mi 10T veya pro

Cevabınız için teşekkür ederim. Benim yazıyı alıntı yaparak cevaplayınca bana mı acaba dedim içindeki kinayeler, neyse vesselam. Benim derdim konudada belirttiğim gibi ses kamera işlemci. Mi9t pro kullanicisi olarak elbette mi 10t pro benim cihazimin üst versiyonu. Amma keza her gördüğüm video...
  6. Zoraki33

Soru Mi 10T veya pro

Öncelikle selamın aleyküm. Uzun bir zamandır aranızda yoktum. Bir konu hakkında kullanan arkadaşlar adil ve doğru cevap verirse sevinirim. Benim telefonda aradığım 3 kriter vardır kamera ses ve işlemci. Biliyorum 108mp bana yeter fotografcilik yapmayacam mi9t pro kullaniyorum bu bile iyiyken 10t...
  7. Zoraki33

Yardım BL kilidi

Tamamda ben telefonda kilit başvurusunda bulundugumda saat yazdigini hatirlamiyorum ki bir dahami ac desem acaba
  8. Zoraki33

Yardım BL kilidi

Süreyi nereden nasil hesaplayabilirim?
  9. Zoraki33

Yardım BL kilidi

Peki bu kilidin zamani geldiginde açıldığını nasıl anlayacam?
  10. Zoraki33

Yardım BL kilidi

Selamin aleyküm telefonum mi9t pro ikinci el olarak aldım imei kayıtlı fakat bootloader kilidi kapalı. Aldığım arkadaş benim kendi mi hesabımı girerek hattımı taktı ve bl kilidi için başvuru yaptı. Başvurudan sonra versiyonu android 9 olan telefona android 10 geldi ve kurdum. Kurulumdan sonra...
  11. Zoraki33

Diğer Artık mi9t pro sahibiyim.

Arkadaşlar ben telefonu alırken arkadaş bana mi kilit açma başvurusunda bulunmuştu. Fakat ben versiyon güncellemesi gelince android 10 yani kurdum. Dün aklıma geldi tekrar kilit başvurusunda bulundum. Meğer güncelleme falan yapilmaması gerekiyormuş doğrumu? Birde uçak moduna alıyorum bazen...
  12. Zoraki33

Soru Kayıt durumu

Yani şimdi bl kilidi açılırken telefon sıfırlanacakmı? 1592240206 Cihaz kilitli
  13. Zoraki33

Şuan android 10 var bilmiyorum global sürümde rahat şuanda ama miui 12 gelirse kurmayayimmi yani?
  14. Zoraki33

Mi9 se ve meiuzu dan sonra bana baya iyi geldi ya nefes aldım desem yeridir.
  15. Zoraki33

Soru Kayıt durumu

Ben pek anlamam hocam ya
Üst Alt