zmaylov kullanıcısının son içeriği

1. Z

Soru Mi8 eu rom ne son sürüm gps.config dosyasi

Merhaba arkadaslar Bir süredir gps ile ilgili sorun yaşamaktayim. Gps acik olduğu halde haritalar çalışmamaktadir. Ekte gps test programinin gnss status off yazmakta. Forumlarda araştırdım Rootlu telefonlarda Sistem>etc klasörde gps.config dosyasi olmasi gerekiyormuş. Benim telefonda bu...
  2. Z

Rehber GPS Sorunu ve Çözümü

Arkadaşlar su gps sorunu ile ilgili bilgisi olan varmidir. Çözümsüzmudur?
  3. Z

Soru Root işlemi ve hafiza hakkinda

teşekkürler verdiğiniz bilgilerin için :)
  4. Z

Güncelleme öncesi yedekleme ve sonra geri yükleme yapabilirmiyim. Böyle bir uygulama varmıdır. Yani özelliştirmelerim gitmesin istiyorum.
  5. Z

Teşekkürler arkadaşım. Yükledim oldu. Verilerim duruyor . :) Güncelleme geldiğinde root duracakmıdır acaba ? yoksa tekrardan bidaha yapmammı gerekiyor.
  6. Z

Merhabalar, Xiaomi mi8 Miui eu 9.11.28 romu kullanıyorum. Telefonumda 50 gb bilgim var. Telefonumun root yapabilirmiyim verilerim silmeden?
  7. Z

Rehber MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

VOLTE açık ama vowifi çalışmıyor. Sorunu cozen varmi? Mi8 Eu son sürüm yüklü
  8. Z

Yardım Xiaomi mi8 wifi,restart,gps sorunları hakında.

Rom yüklemeleri bu sorunlar çıktığından dolayi yaptim. Düzelir diye ama maalesef. Donanimsal sorun nasıl olurda olabilirki ilginç 1574946599 Çok daha sonra oluştu bu sorunlar. Baktırmak gerek belkide
  9. Z

Ekran değişimi olduğundan dolayı garanti dışı kalmıştır. Maalesef böyle sorunlar yaşıyorum.
  10. Z

Rehber Xiaomi mi8 Eu Rom bilgi hakkında.

Teşekkürler bilgilendirme için.
  11. Z

Rehber Xiaomi mi8 Eu Rom bilgi hakkında.

Merhaba Arkadaşlar, Mıuı eu rom yükledim. Güncelleme geldiğinde yükle dediğimde güncelleme yaparmı? Cihazı rootlasam güncelleme alırmı? Güncellemede cihaz içindeki verilerim gidermi?(rootlu,rootsuz) Bu konularda araştırma yaptım ama net birşey bulamadım. Konu ile ilgili bilgisi olan varmıdır...
  12. Z

Merhaba arkadaşlar, Xiaomi mi8 telefonumla ilgili birkaç sorun yaşamaktayım. Örneğin ; - Gps çalışmıyor,(harita ,navigasyon vs.) Çeşitli uygulamalar ile düzetmeye çalıştım ama olmadı.Genel bir sorunmuş galiba. -Telefon kendi kendine kapanıp açılıyor, kilitli iken hiçbirşey yapmıyor iken...
  13. Z

Yardım Gps konum bulmuyor.

Miui 11 yüklü bende. Eu beta yukleme nasil yapabilirim. Demek istediğinizi tam anlayamadım doğrusunu söylemek gerekirse.
  14. Z

Yardım Gps konum bulmuyor.

Bu sorunu çözün varmi merak ediyorum.
  15. Z

Yardım Mi 8 GPS sorunu çözen var mı ?

Rom değiştirmek ten kastın nedir. Yeni güncelleme aldi mi11. Ne yapmam gerek
Üst Alt