zkn1982 kullanıcısının son içeriği

1. Z

Yardım 11T pro MIUI 14 Güncelleme Sonrasında Kendi kendine kapanıyor

Ozaman rom degiştirin sorunlu 14 sürümü
  2. Z

Yardım 11T pro MIUI 14 Güncelleme Sonrasında Kendi kendine kapanıyor

Merhaba aynı sorun bendede mevcut arama gelince karşı taraf önce kaparsa ekran açılmıyor cihazı komple kapatıp açınca düzeliyor sanırım sorunlu rom eger ımeı attırmadıysanız bir format atın düzelmezse rom atın 14 sürümü sorunlu bende eu rom geçicem 1674144625 Yakınlık sensörünü bozdu yazılım...
  3. Z

Rom Mi 11t pro V14.0.3.0.TKDEUXM

Benim cihaz yeni güncelleme geldi direk yakınlık sensörünü bozdu google aramada arama yapınca karşı taraf telefonu kaparsa ekran arama bitince açılmıyor cihazı komple kapat aç yapıyorum sürüm sıkıntılı şuan ,farklı bir arama programı ile kullanabiliyorum cihazı ,bu xoaminin yeni cihazları artık...
  4. Z

Soru Direnç işlemi yapılmış 11T Pro kullanan var mı?

merhaba mi11t pro kullanan arkadaşlar ben cihazı yeni aldım endonezya rom attım cihazda bazen ekran dokunmatik algılamıyor tüm testleri yaptım ama sanki bazen takılmalar oluyor dokunmatik işlemiyor gibi başına gelen oldumu hiç
  5. Z

Yardım redmi note 10 pro imei

Anladım ustam valla kafa karıştırdı ustalar ne biliyim istanbuldamısınız nerde yaptırabilirim birde formatlanırmı cihaz 13.0.6 da
  6. Z

Evet ustam orj yedeklerine aldım cihazı ,cihazda sorun olmuyor yazılımcı arkadaşlar kafamı karıştırdı kimisi dirençte modemle oynanmıyor diyor kimisi tekrar modem yükleniyor diyor anlayamadım nerede yaptırabilirim cihazı istanbulda ustam,birde cihaz şuan 13.0.6 endonezya romda kayıttan sora...
  7. Z

Cihazım global versiyon zaten cihazın orj halinde sensör sorunu yok fakat ımeı degişince sensör sapıtıyor kendi kendine açıyor ekran sonra power yada yanaktan uzaklaştırmadan kapamıyor seyranlı hocanın butun modemleri romları ile densdim sonuç hüsran orj hale çektim cihazı ama bu sensörde...
  8. Z

merhaba ustam redmi note 10 pro cihazım var yazılım ile kayıt yapıldı fakat sensör sorunu bıktırdı sorum şu direnç ile kayıt yapılınca modem dosyası tekrar yükleniyor mu çünkü orj yedeginde ve orj halinde sensörde sorun yok fakat yazılım kayıt yapılınca modem dosyasıyla oynandıgından sensör...
  9. Z

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Orj modem ve efs yi alın yararınıza 13 yüklemesinde seyranlı hocamın dosyayı atın sıkıntı olmaz
  10. Z

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

İndia rom u atmanız lazım sorun olur 1663176513 Çöker cıhaz
  11. Z

Seyranlı beye mesaj atın modem dosyası yazarsa düzelir sizdeki cihazdan yardımcı olacagına inanıyorum
Üst Alt