Zi0TR kullanıcısının son içeriği

1. Z

Yardım Miui 14 Sarj problemi

Sizce 12 s ultraya global rom cikarmi ?
  2. Z

Yardım Miui 14 Sarj problemi

Selam arkadaşlar telefon 12 s ultra gecenlerde MIUI 14 V14.0.2.0 TLACNXM fasboot romu yayinlandi mifrimde bende yukledim yukledikten sonra sarj berbat bi durum aldı çok cabuk tukeniyor bi onceki sürüm çin orjinal yazilimi yüklüydü o kadar erken tuketmiyordu ama ne yazikki Türkçe dil yuzunden...
  3. Z

Mod China romu %98 türkçe yapma !!

12 s ultra icin denedimde beceremedim yokmu bi çözümü Türkçe yapak global romda yok eu yu kulanmak istemiorum
  4. Z

Yardım Hızlı Sarj..

Cakma değil orjinal kardeşim sarj cihazlarında önemli olan orjinaliği ili wooltajı benim bildiğim butun telefon üreticeleri sarj cihazlarında aynı uygulamayı kulanıyolar die biliyorum tek farl woltaj farkı..
  5. Z

Yardım Hızlı Sarj..

Tel mi 11 ultra bildiğiniz üzere tel sarjsız geliyor bende oneplus sarjından aldım 65 waalt hızında ne hikmetse sarja takdığımda ekranda normal hızlı sarj tek yazıyor ve 65 waalt hızında doldurduğuna pek kanmadım priz değiş kablo fln demeyin prizlerin hepsinde değiştim sarj aleti ve kabloda...
  6. Z

Haber Xiaomı mi 11 ultra

Sebebinide belirtsen kardeşim pişmanlığın için yorum yapardık.
  7. Z

Haber Xiaomı mi 11 ultra

Hic dusunmeden al cin surumu olsa dahi hint kararlı romunu kurarak Türkçe kulana bilirsin ben öyle ettim global romu kurarsan arama ve msjlar bölümünu google uygulamalar olarak kulanman gerekecek ama hint kararlı romunda xioamin kendi uygulamaları tel hakında dicek bişey bulamıyorum efsane ötesi...
  8. Z

Yardım Google arama mesajlar

buyur hocam
  9. Z

Twrp yüklemeden yaptım ve şuan hiç bi sıkıntı yok sonunda googlenin uygulamalarından kurtuldum youtubede bi arkadaş video paylaştı aynen takip edip yaptım bi sıkıntı çıkmadı
  10. Z

Telefonum mi 11 ultra global kararli rom yuklu ve o yuzden googlenin kendi arama ve mesajlar uygulamasi var twrp yuklemeden hint romu yukleyip xioami uygulamarini yukliyen bi kac video izledim simdi benim takildigim bi kac nokta var onlari izleyip ayni sekilde yapsam olurmu olursa telefona oto...
  11. Z

Yardım Arama yapar yapmaz ekranin kapanmasi

Valla dun biseyler ettim duzeldi ne ettigimi bende bilmiyorum ama :))))
  12. Z

Yardım Arama yapar yapmaz ekranin kapanmasi

Arama yaparken telefonu daha kulagima koymadan bazen ekran kapaniyor sinir edior bunun bu çözümü yokmu tel mi 11 ultra
Üst Alt