ZeynelK kullanıcısının son içeriği

1. ZeynelK

Yardım Kök erişimi bu cihaza uygun bir şekilde yüklü değil

Hayır Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. ZeynelK

Rom [Android 10] Mi 9 Se Global Kararlı v11.0.2.0 QFBMIXM İndirme Bağlantısı

Ben güncellemeyi otadan kursam veri kaybı olurmu? Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. ZeynelK

Rom [Android 10] Mi 9 Se Global Kararlı v11.0.2.0 QFBMIXM İndirme Bağlantısı

Güncelleme gelmeden indirip güncellersem veri kaybı yaşarmıyım? Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. ZeynelK

Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

Benim cihazım Rus romu, bunun üst sürümü yokmuş maalesef Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. ZeynelK

Bunu yapmak telefonumu sıfırlarmı yada veri kaybına neden olurmu? Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. ZeynelK

Yeni sürümmü çıktı? Güncelleme gelmedi bana halen Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. ZeynelK

Aynen stok rom var, neyin arka plan işlemlerini sınırlamak gerekiyor? Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. ZeynelK

Sohbet Mi 9 SE Ekran Süresi Paylaşımı

Tamam teşekkürler Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. ZeynelK

Eski sürüme nasıl geçiliyor? Geçmek için telefonu sıfırlamak şartmı Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. ZeynelK

Uzun zamandır aynı sürümde ama birkaç haftadır dikkatimi çekti şarjın hızlı tükenmesi, bende kontrol ettiğimde bunu gördüm Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. ZeynelK

Rom sürümüm bu Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. ZeynelK

Telefonun ekranını açıp öyle 1.30 saat ancak uğraştım. Oyunda oynamadım, sabah sarjdam çıkarıp okula gittim geldim. Hatta şarjı fazla gitmesin diye mobil veriyide açık bırakmamama rağmen durum bu. Sebebi ne olabilir? Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. ZeynelK

Mi 9se cihazımda android sistemi neden bu kadar şarj tüketiyor bilen varmı? Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. ZeynelK

Android sistemi neden bu kadar fazla şarj tüketiyor bilgisi olan varmı? Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. ZeynelK

Yardım Mi9 SE Hızlı Şarj Sorunu

Masik roma geçmeyi düşünüyorum önerirmisiniz? Eksikleri vs varmı romun? Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt