zeraf kullanıcısının son içeriği

1. Z

Sohbet Nedir bu Xiaomi'den alıp veremedikleri

Öldüm gülmekden .........
  2. Z

Tema Turkuaz (Tema Markette Yayında) Ottoman

kusura bakmayın lütfen SS NE OLDUĞUNU BİLMİYORUM
  3. Z

bölge Hindistan ( Bu tema verinin bu versiyona sahip değil ) yazı yor_______________________________ Euro rom kurulursa ancak ozaman indire bilirorum mi 6 10.2.1.0 ( OKAMIXM) KARARLI KİLİT ACIK ROOTLU
  4. Z

Yardım Mi 6 Google kamera

aynı sorun bendede var 1553678738 Yüklü Rom ve Versiyon Numarası Global beta kararlı 10.2.1.0 (ocamıxm) Mi6 kilit acık telefon...
  5. Z

Twrp yüklü EU beta rom nereden indireceğim EU beta rom sıkıntısız calışıyormu O calıştı bu takıldı şu sorunlu olursa bi işime de yaramaz
  6. Z

Her dediğinizi yaptım ama olmuyor Bir yerde yanlışlıkmı yapıyorum Mi 6 cihaz 10.0.1.0 miuı yüklü global Kilit açık Rotlu 1553327661 Yokmu bana yardım edecek biri Mi 6 kullanıyorum Miui 10.0.1.0 sürüm Kilit açık Root lu
  7. Z

Ağ hatası alan arkadaşlar bölgeyi Hindistan yapıp denedikleri taktirde, tema gelecektir. aynen yaptım ağ Hindistan Bu tema verinin bu versiyona sahip değil yazıyor
  8. Z

nasıl yapacağım yardımcı olurmusunuz 1553292040 sıfırdan kurulum yapmammı gerek
  9. Z

Author: MIUI Official TeamVersion: 9.3.21 (MIUI10) Size: 1.7G
  10. Z

tık lıyorum ama ne resim var nede tema herşey çince neresinden indireceğim nereye tıklayacağım
  11. Z

burası çince türk cesi yokmu hiç bir şey anlamadım
  12. Z

şu temayı nereden indiriyoruz tam anlatan varmı lütfen temalardan aratıyorum ottomen diye 6 adet tema çıkıyor ottomen /turkuaz diye tema yok
  13. Z

Bağlantı adresi çince nereden indireceğim temayı lütfen yardım
  14. Z

Yardım son güncellemeden sonra pil yüzdesi pilin içinde ve çok küçük görünmüyor

bende olmadı acaba yanlışmı yaptım 1553240507 aynen sizin dediğiniz gibi yaptım ama simge gene aynı boyutta acaba benmi yanlış yapıyorum 1553240667 temayı nereden indirebilirim yardımcı olurmusunuz
Üst Alt