Zephr kullanıcısının son içeriği

1. Zephr

Yardım Telefon bakımı yapılıcak yer arıyorum

Arkadaşlar merhaba. Bir süredir forumda aktif değilim ama vaktinde İstanbul'da telefona rom yükleyen ve bakımını yapan arkadaşları öneriyorlardı. Şimdi ihtiyacım oldu ama nerede filan hiç hatırlamıyorum bir bilginiz varsa sevinirim. (Yurtdışı telefona rom atılmasından bahsetmiyorum bu arada...
  2. Zephr

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Peki eu nun mıuı 11 hali mi yoksa mıuı 12 hali mi daha stabil acaba
  3. Zephr

Yardım Önbellek kullanımı

Arkadaşlar telefonun hızlandır seçeneğine girdiğimde hep uygulama kasası ve mi tarayıcı 100mb üzeri bellek harcıyor mi tarayıcı kullanmıyorum bile uygulama kasası da neyine bu kadar kullanıyor anlamıyorum bunların rootsuz arka planda çalışmasına kısıtlama şansım var mı
  4. Zephr

Aslında stabil mıuı12 verdiler mi 6 ya ama sadece Çin'e verildi diye okumuştum forumda
  5. Zephr

Ya bence hiç mıuı 12 gelmemesi daha iyi sadece yeni bildirim panelini küçük bir güncelleme verseler çok tatlı olurdu da artık ne düşünüyorlar bilmiyorum belki de salmışlardır artık
  6. Zephr

Çözüldü WhatsApp'ta isimler görünmüyor

Bu yöntem ben de işe yarıyor
  7. Zephr

Soru mi 6 için miui 12 gelecek mi ?

Mi 6 için en stabil rom sizce hangisi
  8. Zephr

Acaba mı 6 ya stabil mıuı 12 gelicek mi bazı konularda gelmeyecek deniyorda
  9. Zephr

Rehber Asphalt 9 FPS arttırma

Bir zamanlar öyleydi diyelim iş görüyordu baya8=)
  10. Zephr

Zaten artık çalışmıyor dostum boşver
  11. Zephr

Yardım Xiaomi mi 6 ses sorunu

Zaten xiaominin güvenlik uygulaması clean master tabanlı değil mi kendi güvenlik uygulamasında virüs bulamadı da
  12. Zephr

Tuşa basılı kaldı mı diye özellikle baktım.Onda bir sıkıntı yoktu şey gibi oluyor videoda ses kapama tuşuna basarsın ses gider bir daha açması için basarsın ses aynı seviyede geri gelir öyle.Umarım virüs değildir
  13. Zephr

Arkadaşlar bugün durduk yere birden telefon sesi kapatmaya başladı sürekli yapmıyor ama mesela bir video filan izlerken birden sesi kaptıyor ses tuşuna basarak tekrar açmak zorunda kalıyorum önerileriniz nelerdir?
  14. Zephr

İpucu Tüm Android Cihazlar için Hızlandırma

Hocam bunu ben önceden de yapıyordum ama telefon bir süre sonra bu seçeneği tekrar off hale getiriyor.Sürekli açık kalmasını sağlamanın bir yolu var mı?
  15. Zephr

Ya benim anlamadığım niye 60 FPS getirmiyorlar ki yani sadece iPhone larda ve de Samsung s20 lerde filan var saçma yani
Üst Alt