ZENGİN kullanıcısının son içeriği

1. ZENGİN

Sohbet Sohbet köşesi

Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı nice bayramlara erişmenizi Yüce Allah'tan dilerim.
  2. ZENGİN

Tema Jiyan Blue Teması Yayında

Temalarım içinde önceki haliyle yüklüydü ancak güncelleme gözükmüyor hocam. Telefon Mi 13 Tayvan hyperos yüklü.
  3. ZENGİN

Soru Xiaomi 13 HyperOS Kuran Var Mı?

Hocam kamerada çift video çekim modu kaldırılmış galiba, ya da ben bulamadım.
  4. ZENGİN

Tema Colorfull Tema miui 12 & HyperOS

Teşekkür ediyorum hocam. Ben taha olarak arıyordum. Sanki daha önce öyleydi
  5. ZENGİN

Tema Colorfull Tema miui 12 & HyperOS

Tema mağazasında sizin adınıza temalar gözükmüyor hocam. Mtz olarak da yüklenmiyor. Telefon Mi 13 ve Tayvan romu yüklü.
  6. ZENGİN

Rehber Swift Backup İle ROOT OLMADAN Yedekleme

Mesaj yazmada sorun oluşuyor! 1702241480 Bilgilendirme için teşekkür ediyorum hocam. Sizin anlattığınız yöntemle veriler geri yükleniyor diye anladım. Doğru mu anladım?
  7. ZENGİN

Bir şey farkettim, daha önce yedeklenmiş bir uygulamanın geri yüklemesini yapmak istediğimde apk yi yüklüyor "veri" için root yetkisi istiyor.
  8. ZENGİN

Çok teşekkür ediyorum değerli hocam. Sürekli satın almış olmama rağmen, yaklaşık 1 yıldır telefonu Rootlamadan kullandığım için sadece arama ve mesajları yedekleme yapıp geri yükleyebiliyordum. En kısa zamanda bu yöntemi deneyeceğim. 👏👏👏
  9. ZENGİN

Rom Xiaomi 13 HyperOS – China Weekly Beta OS1.0.23.11.8 (İlk HyperOS Güncellemesi)

ORD virüsünü tamamen temizledim diyorsunuz yani.😆😆😆 Tebrikler kıymetli hocam.👏👏👏 Aynı durumdayım direkt olarak telefonun üzerindekiyle devam ediyorum. Bootloder, root vs yok artık.
  10. ZENGİN

Madalya Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun

Nice yüzyıllara...
  11. ZENGİN

Yardım Xiaomi 13 rom önerisi

Mi 13 için Endonezya romu yok, Tayvan romu var ve onda görüşme kaydı var. Ben kullanıyorum.
  12. ZENGİN

mi 13 vs k60 pro

Katılıyorum Hocam. Belirli zaman sonra bazı şeylerin boş olduğunu ben de anladım. Rom, rot vb artık vazgeçtim. Sade sade kullanıyorum telefonu.
  13. ZENGİN

Tema Jiyan Life Teması

Takipteyim hocam
  14. ZENGİN

Tema Jiyan Life Teması

Her gün için ayrı oylama mı yapılıyor Hocam?
Üst Alt