Zekkki56 kullanıcısının son içeriği

1. Z

Araçlar Magisk v25.2 de programlardan root gizleme

Sayende bu bankaların root algılama olayından kurtuldum. Çok teşekkür ediyorum
  2. Z

Yardım Bildirim ışığı

Miui geliştirici seçeneklerini kapatırsanız sürekli açık kalır
  3. Z

Yardım Redmi Note 12 Pro 5g Twrp+root

Başlıkta da belirttiğim gibi uygun Twrp ve root varsa paylaşabilir misiniz
  4. Z

Rom Yardım EDİN

Merhaba Note 10 pro 256 gblık telefonuma sadece güncel rom yüklediğim zaman sorunsuz kullanabiliyorum fakat custom rom twrp veya fastboot ile 13.0 12.5 vs rom yüklediğim zaman dokunmatik çalışmıyor neden acaba ?
  5. Z

Yardım Redmi Note 10 Pro Root

Merhaba arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var lütfen 3 güne plaka gidiyor yeni çakmak için root lazım fakat root atınca veya 12-12.5 rom yüklediğim zaman dokunmatik çalışmıyor. Sadece 13.0.8 de çalışıyor ama root atınca dokunmatik gidiyor cü atom rom yüklediğim zaman ise twrp hata veriyor...
  6. Z

Soru Rom Dokunmatik Sorunu

yüklenmiyor twrp üzerinden hata veriyor twrp ekranınında dokunmatiği çalışmıyor farklı sürümler denedim ama nafile telefon rootta olumyor hata veriyor ''unable to open block device sdg''
  7. Z

suan miui 13 kurdum sorunsuz çalışıyor
  8. Z

Merhabalar Redmi Note 10 Pro 256gb lık sürümünü kullanmaktayım. miui 13 ve 14 bana göre değil 12 veya 12,5 yüklemek istiyorum yaklaşık 10 adet miui 12 12.5 farklı romlar yükledim hiç birinde dokunmatik çalışmıyor neden acaba ? sorunu nasıl çözebilirim
  9. Z

MIUI 14 Redmi Note 10 Pro Miui 14

Oem kilit açma ile mi kilit acma farkli şeylerdir
  10. Z

Mi kilidi açık degilse yukleyemezmisiniz 1679165853 Geliştirici seceneklerinden kilitin açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz
  11. Z

Mi kiliti acik mi
  12. Z

Rootlu mu cihazınız
  13. Z

Çözüldü Modem Sorunu

Format attim duzeldi
Üst Alt