zekiduren kullanıcısının son içeriği

1. Z

Yardım mi 8 hat sorunu

yurtdışı cihaz ise imei lerinizi e-devletten sorgulayın. klona düşmüş olabilir..
  2. Z

Yardım Mi9tpro yazilimli k20pro

romla yaşadığı proplemin hiç bir alakası yok. tamamen repair işlemi ile alakalı. bu cihazlarda bu sık yaşanılan bir sorun ve çözümüde mevcut tabiki..
  3. Z

Soru Sensorler pert

bu verdiğiniz anlatımdaki yöntem geçersiz yanlız. uyumlu twrp ile yüklenebilir. Malesef fastboot dan yüklenmiyor..
  4. Z

Soru Sensorler pert

bu şekilde persist yükleniyormuki? siz daha önce yüklediniz mi? drunk~~
  5. Z

Mod [Magisk][Q][MIUI11][Mi9t Pro/K20 Pro] Dolby Digital Plus

Miui 12 de çalıştırabilen var mı?
  6. Z

Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

Ana konudaki adımları uygulaman lazım hepsi teker teker anlatılmış yapamazsan özelden ulaş..
  7. Z

Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

masaüstüne romu direk çıkar. klasör içinde klasör olmasın. dosyaya girdinmi direk rom dosyalarını görmelisin..
  8. Z

Rom Mi 8SE Romları Hakkında Genel Bilgi

aynen bunun için yeniden repair yapmaya gerek yok bu şekilde sorunsuz kullanılıyor. ama bazı uygulamalar değişken mac adresinden dolayı sıkıntı yaratırmı bilemiyorum
  9. Z

tamam ben bunu üstte yazmışım zaten çözüm olarak :) bu mac adresi değiştirmek olmuyorki
  10. Z

mac adresi rom ile değişmez qcn dosyasıyla değişir..
  11. Z

mac adresi sorununu bağlı bulunduğun ağın özelliklerine girerek, gizlilik bölümünden 'rastgele mac adresi kullan' seçerek çözebilirsin..
  12. Z

Çözüldü Uzun Süre Cc9 Kullanan Birisi Lazım

mi 9t yaşadığınız sorun nedir? çözümü mevcut bence mi9t yi düzeltmeyi deneyin..
  13. Z

Diğer sahibinden üzerinden şu satıcılardan alışveriş yapan oldu mu?

bende cihaz çok k30 kırmızı renkte mevcut. kamera, batarya, işlemci her açıdan menun eder. amoled ekran yok. bu kimine göre avantajdır kimine göre dezavantaj. global olmaması sorun değilse sizin için alabilirsiniz. ayrıca global rom sıkıntısıda mevcut tabi biz custom rom ile kullanıyoruz
  14. Z

hint model olduğu için iade etmek istemiş onlarda whatsapp konuşmalarında küfür etmiş. sonuç olarak iade edemedi güvenmediği için. ama ilk alışverişte farklıda olsa cihaz gelmiş. güvenden ziyade tecrübe ve bilgi eksikliği mevcut satıcıda. muhtemelen hint nedir global nedir bilmiyorlar geleni...
  15. Z

k30 global değil. ama geçenlerde kırsal kesimde iphone 8 plus ın çekmediği yerde k30 çekti herkes şaşırdı.(bizde dahil) bu satıcı küfür felanda etmiş whatsapp konuşmalarında
Üst Alt