• Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
Zahter1
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Black shark 128lik lazım alicam ama Türkçe dil ciktimi nasıl yapicaz onu
    Zahter1
    Zahter1
    tr dıl ve ıke ı kayıt yok henuz .kayt pasport yapabiliriz
    merhaba, mate 10 düz elinizde mevcut mudur? Bir de ikametiniz neresi, elden alabilmek adına soruyorum.
    Zahter1
    Zahter1
    mate 10 duz stok yok bulunmuyor malesef
    slm kardeş elindeki cihaz listesini gönderebilir misin kardeş
    özellikle xiaomi
    Zahter1
    Zahter1
    İlanımda olanlar genelde mevcut
    Mate 10 mavi 1700 TL kayıt kargo dahil demişsiniz ilanda. Ürün hala aktifmi ?
    Zahter1
    Zahter1
    mate 10 lıte olacak o duzelttım kusura bakmayın .en ustte mate 10 fıyatları var
    Merhaba, xiaomi mi 5s plus 128 GB ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?
    Zahter1
    Zahter1
    merhaba ,elımde o cıhazdan kalamdı daha yenı cıhazlara yoneldım .
    T
    tutti
    Elinizdeki cihaz liste ve fiyatlarına nasıl ulaşabilirim peki?
    Zahter1
    Zahter1
    bu gruptakı ılanıma bakın yada özele yazın lıste atayım hemen
    xiaomi redmi pro biliyosunuz satın alındığındaki romu problemli.fotograf cektikten sonra direk bakamıyoruz fotoya ve watsapa gelen bildirimleri göremiyoruz biliyorsunuzdur.problemsiz eu romlar var ama ben uğraşmak istemiyorum.ücretiyle rom atıyomusunuz?
    nubia z17 (8gb) veya one plus 5 (8gb) parası peşin hemen alınacaktır.özellikle fiyat ve ürün bilgisi beklenmektedir iyi çalışmalar
    Zahter1
    Zahter1
    z17 128 mevcut kayıtlı 2300 tl
    İphone 7 2/32 GB'lık mevcut renkler ve fiyatları hakkında tetikmuammer@hotmail.com adresine bilgi gönderebilirsen memnun olurum. Mİ4'ten sonra İphone'yi almayı ciddi şekilde düşünüyorum.
    selamun aleyküm kardeş ben xiaomi mi 5s plus 128 GB almayı düşünüyorum yardımcı olursan sevinirim birde bu Xiaomi.web.tr sayfasına denk geldim bu sayfaya güvene bilirmiyim yardımcı olursa çok sevinirim
    Zahter1
    Zahter1
    Merhaba, elimde mi5s plus yok malesef.Bakim bulabilirsem fiyat vereyim. . Resmi satis değil. Orası bireysel satış yapan birinin sitesi sanırım.
    Hocam Ankaradamısınız xiaomi almayı düşünüyorum yardımınız lazım?
    Zahter1
    Zahter1
    istanbul ..havale kargo yaparız
    F
    falco
    Fiyat alabilirmiyim? 5s ve 6 için?
    Merhaba. Siz satış da yapıyorsunuz galiba. Xiaomi Mi 5 64GB ve Mi 5s 64GB fiyatları nedir? Kayıtlı mı geliyor? Garanti oluyor mu?
    Zahter1
    Zahter1
    garantı yok bende ..üç gun kullanımda sorun olursa değişim ...mi5s ıkı gune elımde olur 64 gb 1525 tl
    Merhaba xiaomi mi5s siyah 64lük yada siyah mi5 pro var mı fiyat ne?
    Zahter1
    Zahter1
    mı5s 64 gb 1525 tl cam ,kılıf,kargo ,kayıt ve yazılım dahıl
    Selam elinizde mi5s 4 GB/32 veya 64 siyah renk var mi
    Zahter1
    Zahter1
    Evet yeni geldi 64 mi5s 1525 TL kargo,yazılım,kayıt,cam,kılıf dahil
    Merhaba xiaomi mi 5s 3/64 gb lik modeli almak istiyorum biraz bilgi verebilir misiniz? (Fiyat, garanti, imei...)
    Zahter1
    Zahter1
    merhaba elımde kalmadı malesef tedarık beklenıyor...
    Zahter1
    Zahter1
    Bu akşama geldi ...İlgileniyorsanız özelden yazın fiyat 1525 tl
    Selamün Aleyküm hocam. Mi5s Plus 6Gb/128 Gb ve Mi5s 4Gb fiyat alabilir miyim?
    Zahter1
    Zahter1
    Mi5s plus 128 gb 1850 tl siyah - 1830 tl gold
    Mi5s 128 gb gold kaldi elimde 1650 tl
    S
    Spectra.X
    Hocam siz hangisini tavisye edersiniz?
    Selam zahter bey mi 5s 128gb siyah mevcut mu elinizde fiyatı ne olur
    Bende sultangazi'de oturmaltayım size yakın sayılırım
    Zahter1
    Zahter1
    merhaba herkesın aradıgı bızım de dahıl bulamadığımız cıhaz ..p.tesı bır ıhtımal gelebılır en kotu 64 luk sıyah gelır ..gelınce fıyat bellı olur ...ılanlarımdan takıp edın yada p.tesı ozel mesaj yazın bana
    kemal6677
    kemal6677
    Teşekkürler
    Elinizde siyah Mi5s var mı? Fiyatı ne kadar öğrenebilir miyim? (64 GB'lık) Birde siyah Mi5 fiyatını merak ettim. (Yine 64GB'lık) Yakın zamanda sizden almayı düşünüyorum.
    Zahter1
    Zahter1
    merhaba p.tesi gelır mı5s
    mi5 64 1250-1300 arası olur
    İyi günler hangi ilden gönderim yapıyorsunuz yerinize gelip ürünlere bakabilme şansımız var mı ?
    Zahter1
    Zahter1
    merhaba yer gazıosmanpaşa istanbul..ilgılendıgınız cıhazları getiririm bakarsınız ..yer yok bır yerde oturu buluşuruz
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!