zaferturk kullanıcısının son içeriği

1. zaferturk

Soru Poco x5 pro almak isteyenler!

Max 3 halen alındığı gün gibi neredeyse sıfır ayarında ama kendisini farklı bir amaç için kullanacağım (motosikletimde navigasyon cihazı olarak) bu sebeple mi 14 le de tanışmak istiyorum ayrıca
  2. zaferturk

Soru Poco x5 pro almak isteyenler!

Arkadaşlar bugün itibariyle lansmana özel 11.600 TL ye satışa çıktı almak isteyenlerin görüşünü alabilirmiyim çünkü bende almak istiyorum..
  3. zaferturk

Çözüldü Sistem dosyası değiştirme sorunu

Cevabınız için teşekkür ederim sağolun
  4. zaferturk

Bilgilendirme için çok çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın...
  5. zaferturk

İlginize çok teşekkür ederim handshake~~ sağolun yükledim ve başarılı bir sonuç elde ettim emeğinize sağlık olsun root yetkisini kaldırdığım zamanda eski haline dönmez değilmi? Cünkü bazı uygulamalar cihaz rootlu olunca calışmıyor (örnek e-Nabız) gibi
  6. zaferturk

Merhaba arkadaşlar, Cihazım BL kilidi açık Orange fox recovery yüklü EU Stabil Android 12 miui 13 rom yüklü Ve root lu Ben mt manager üzerinden yada Orange fox üzerinden sistem dosyası içindeki etc dosyasında bulunan host dosyasını görüyorum okuyorum ama değişiklik yada değiştirme...
  7. zaferturk

Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

yedeğinizi alarak fabrika ayarlarına dönün DİKKAT YAPMADAN ÖNCE YEDEĞİNİZİ ALDIĞINIZDAN EMİN OLUN.. 1647769238 https://forum.miuiturkiye.net/dosyalar/screenshot_2019-08-30-13-27-19-627_com-android-settings-jpg.62116/ buradaki ayarları kontrol edin daha sonra pusula uygulamasından kalibe edin..
  8. zaferturk

Sohbet Acil kan ihtiyacı

Değerli Arkadaşlarımız, Yarın ameliyat olacak bir arkadaşım için 0Rh negatif kana ihtiyaç vardır. Kan grubu uyan ve destek olmak isteyenler bilgiler aşağıda yer almaktadır; İletişim - Alp Batuhan Karakaş – 0507 675 77 87 İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi kan...
  9. zaferturk

Soru Sim Kart Etkinleştirilemedi?

Eksiksiz sırasına göre yapılınca işe yarıyor teşekkürler
  10. zaferturk

Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

Paylaşılmaz, paylaşılacak olsa da siz kullanamazsınız
  11. zaferturk

Rom Xiaomi Mi Max 3 MIUI 12 Stable (12.0.1.0) [Android 10] by GREESHAN

Yeni bir güncelemesi var arkadaşlar miuipro ya biraz daha yakınlaşmış bazı düzeltmeler var https://androidfilehost.com/?fid=10763459528675579988
  12. zaferturk

7x7 ekran düzeni saati ortaya alma ve sim kart etkinleştirmesi ile uzun bir süre kendisi ile birlikteliğim devam edecek kanaatindeyim
  13. zaferturk

Skorpi hocamız bu roma geçmişse bir bildiği vardır, ki bizimde kendisini takip etmemiz lazım...
  14. zaferturk

MIUI 12 Mi Max 3 Global Kararlı v12.0.1.0 QEDMIXM İndirme Bağlantısı

Merhaba Bu en son ve bir daha gelmiyecek olan stabil sürümmüdür? 4 wipe yaparak eu daki gibi kurabilirmiyiz? Kurabilirsek hangi önergeleri takip etmemiz gerekiyor?
Üst Alt