Zaferksc78 kullanıcısının son içeriği

1. Zaferksc78

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Hocam müsaitseniz Dm bakar mısınız
  2. Zaferksc78

Yarışma Mi Watch

Hocam.. Google'a Mİ Watch Kordon yazacaksınız, sonra çıkan sitelerden bütçenize hangisi daha uygunsa ve hangisini tercih ediyorsanız o siteden ve o kordonu alacaksınız..
  3. Zaferksc78

MIUI 13 POCO X3 NFC MIUI 13 Güncellemesi Dağıtılmaya Başlandı

Yeni MIUI 13 güncellemesini kurduktan sonra zamanla sorunları fakretmeye başladım.. Tamam şarj süresi bir tık iyi gibi ama bir çok sorunla karşılaşıyorum.. Mesela; *Bazı oyunlarda sistem güncellemesinden sonra çökmeler yaşıyorum. *Edge, Chrome ve Tarayıcı da nette ciddi anlamda kasılmalar var...
  4. Zaferksc78

Gelir bir kaç güne hocam, olmadı OTA üzerinden kendiniz kurarsınız.. Evet şarj bir tık iyi gidiyor gibi.. Genel olarak memnunum, pek bir değişiklik yok.. Herhangi bir sorunda görmedim şu anlık
  5. Zaferksc78

Xiaomi'de öyle oluyor hocam.. Güncelleme ilk geldiğinde indirip kurmazsanız, güncelleme dosyası geri çekiliyor o cihazdan.. Ve bir kaç gün sonra tekrardan gönderiliyor..
  6. Zaferksc78

GLOBAL ROM kullanıyorum hocam, OTA dan geldi güncelleme. Resmi güncelleme yani 1660211271 Şu anlık bir hata görmedim, pek bir şeyde eklememişler.. Chrome ve Edge de biraz kasma var eskisiye göre.. Ama yeni sürüm yükseltmesi olduğu için arkaplanda optimizasyon yapıyor ondan olabilir ve cihazı...
  7. Zaferksc78

Herkese İyi Forumlar.. An itibariyle herkesin beklediği MIUI 13 Global V13.0.1.0.SJGMIXM Kararlı sürüm güncellemesi dağıtılmaya başlandı.. Azönce telefonuma geldi şu an indirme aşamasında, kurup deneyip deneyimleri kısa da olsa aktarmaya çalışacağım.. **Konuyu tamamen bilgilendirme amaçlı açtım**
  8. Zaferksc78

Yardım Turbo şarj Sorunu

Sorun Şarj Soketinden kaynaklanmakta.. Şarj Soketini değiştirmenizi tavsiye ederim..
  9. Zaferksc78

Yardım Poco X3 Pro ve X3 NFC Şarj Soketi

Yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederim. Şarj aletim tamamen orjinal, şarjda da kullanmıyorum.. Poco X3 serisinin kronik sorunu gibi birşey bu Şarj Soketi sorunu.. Bu arada site de Yedek Parça olarak Şarj Soketi mevcut değil..
  10. Zaferksc78

Yardım Poco X3 Pro ve X3 NFC Şarj Soketi

Herkese merhaba, Hayırlı Forumlar.. Biraz tuhaf ve farklı birşey soracağım... Şarj Soketi sorunlu Poco X3 NFC cihazına, Orjinal Poco X3 PRO Şarj Soketi uyar mı? Taksam sorun çıkarır mı (Anakartta, Flexte vs falan)??? Sonuçta ikisi de tasarım olarak tamamen aynı cihaz ve 33 Watt destekliyor...
  11. Zaferksc78

İnceleme Mi 9t 5500 mah batarya aliexpress

Çok teşekkür ederim hocam Yes~~
  12. Zaferksc78

İnceleme Mi 9t 5500 mah batarya aliexpress

Hocam merhaba, biraz alakasız ama... Bu hangi Rom? Yazı Tipi için soruyorum, Yazı Tipi ismini biliyorsanız o da olur.. Teşekkürler..
  13. Zaferksc78

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

Hocam ekstra hiç birşey yapmıyorum, tamamen Global Rom ve 60 HZ kullanıyorum.. Mesela nöbetlerimde 12 saat olarak full WhatsApp görüntülü konuşma açık kalıyor, 12 saatin sonunda eve döndüğümde şarj ortalama %25-30'lar da oluyor.. Üstelik Mobie Veriden bağlanıyorum. E şöyle birşey var...
  14. Zaferksc78

Yardım Batarya değişimi bilgi

Hocam servis kabul etmiyor. Geçen yedek parça için iletişime geçtim kendileriyle (Genpa, KVK, EVOFONE), hiç birisi cihazı kaçak olduğu için kabul etmediler.. Yine aynı şekilde kendilerinden Yedek Parça temin etmek istedim, onu da kabul etmediler.. Tamamen Yurtiçi cihaz şartı koşuyorlar.. Ama...
Üst Alt