Zafercyilmaz kullanıcısının son içeriği

1. Zafercyilmaz

Yardım İmei numaranız klonlanmıştır mesajı geldi fakat benim imei numaram farklı

Tamamdır hocam çok teşekkürler :) 1601114615 Teşekkürler hocam :)
  2. Zafercyilmaz

Yardım İmei numaranız klonlanmıştır mesajı geldi fakat benim imei numaram farklı

Dün gece bu şekilde bir mesaj geldi fakat benim imei numarama baktığımda burdaki imei numarasıyla uyuşmuyor benim için bi sorun olur mu acaba *#06# ile imei numarama baktım
  3. Zafercyilmaz

Yardım Redmi yazısı gelip hemen gidiyor

peki çözümü var mıdır bu sorunun
  4. Zafercyilmaz

Yardım Redmi 9 pro ya, Hangi custom yüklemeliyim. Daha sonra telefona Gelen güncellemeleri sorunsuz indirip kurmak için.

şuan bulundugum şehirde bir telefoncuya verdim daha dönüş yapmadılar eğer yapamazlarsa forum daki zenex e yaptırmayı düşünüyorum 300tl ücret istiyor kargo hariç
  5. Zafercyilmaz

Yardım Redmi 9 pro ya, Hangi custom yüklemeliyim. Daha sonra telefona Gelen güncellemeleri sorunsuz indirip kurmak için.

peki clean all lock seçtiğimiz için olduysa bunun bir çözümü vardır inşallah neden böyle bir seçenek eklemişler ki :[
  6. Zafercyilmaz

maalesef neden olduğunu bilmiyorum rom atarken oldu fakat yanlış romu attığımı düşünmüyorum yanlış şekilde de attığımı düşünmüyorum sadece clean_all_and_lock seçeneğini seçili unutmuşum problemin bu olabileceğini düşünüyorum onun dışında bir fikrim yok
  7. Zafercyilmaz

ben ilk defa xiaomi telefon kullanıyorum ve bundan sonra asla rom işleridir falandır filandır bulaşmam :S gerekli cevabımı aldım :
  8. Zafercyilmaz

hocam rom falan kurmayın bence fazla anlamıyorsanız ben 2 gün önce kurmaya çalıştım ve telefonu brick ettim. bence güncellemeleri boşverin fazladan 300tl masrafım oldu. çok kötü bir durum bulaşmamanızı tavsiye ederim :)
  9. Zafercyilmaz

teşekkürler herkese yardımınız için ulaştım :) 1597084776 hocam size bir sorum olcak kesinlikle düzelebilir değil mi cihaz
  10. Zafercyilmaz

teşekkürler hocam forumda yeniyim link falan atabilir misin zenex e ulaşabilmem için bir de telefon hayata döner değil mi çok endişeliyim telefonu yeni aldım :)
  11. Zafercyilmaz

Merhabalar. Note 9 pro cihazıma rom yüklerken sorun oluştu ve telefonda hiçbir yanıt alamıyorum sadece redmi yazısı ekrana gelip anında geri gidiyo fastboot a almaya çalıştıgımda da aynı şekilde fasboot ekranı gelip 1 saniye bile durmadan geri gidiyo. rom atarken celan all and lock seçeneğini...
Üst Alt