Zafer1041 kullanıcısının son içeriği

1. Z

Rom Mi 10t/pro (apollo) - Oxygen os 13.0 F.75 android 13 (videolu)

Hocam telegram grubunu paylaşirmisin bizde deneyelim.
  2. Z

Rom Mi 10t/pro (apollo) - Oxygen os 13.0 F.75 android 13 (videolu)

Paylaşırmısın hocam nasıl rom memnunmusun ?
  3. Z

Rom Mi 10T Pixel Experience Android 11 Rom

Hocam merhabalar bu romu yükledim fakat ekranda Kendi kendine basma mevcut ne yaptıysam düzelmedi yüklemeyin !
  4. Z

Çözüldü ziraat mobil nfc ödemesini açamıyorum

Busybox yüklenmiyor nasıl yüklenir bu meret ?
  5. Z

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Mi8 Dipper için link verirmisiniz arkadaşlar
  6. Z

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Mi8 dipper linki atarmisiniz hocam ücretli kullanıcıyım. Güncelleme yapayım özelden de atabilirsiniz.
  7. Z

Çözüldü Güncelleme Durmuyor %101 102 103

Android Q ile alakaliysmis format data yapip temiz kurulum yaptım düzeldi konu kiiitnelebilir
  8. Z

Yardım Mi8 Call Of Duty oynarken takılma

Aynı sıkıntı bende de var dediğiniz gibi gir çık yapamadan düzelmiyor. MiuiPro 9.10.3 miui11 sphinx kernel 3.1 android 9.0 oyuna tekrar dan bağlanınca da ses gitmiyor gelmiyor. Ve telefonun aşırı ısındığıni da belirtmeliyim. Mi8 de cod akıci ve sorunsuz oynayanlar grafik ayarlarınız nedir ?
  9. Z

Yardım Yazma koruması hk

Evet dcim yeterli oldu hocam
  10. Z

Yardım Yazma koruması hk

Twrp modunda USB beliege dcim Klasorünü Kopyasini aldim daha sonradan format data yapip sifirdan twmiz Kuruulum yapmak zorunda kaldim yedek alamadim USB 32gb idi yetmedi
  11. Z

Yardım Yazma koruması hk

Aynen android 10a geçtim ok anlaşıldı hocam çok teşekkürler 1571764934 E ben şimdi nasil yedek alip tekrardan yuklicem android 10 u
  12. Z

Yardım Yazma koruması hk

Arkadaşlar açtığım güncelleme sorunu konusunda da belirttiğim üzere bi şekilde 9.10.17 güncellemesini yükledim. Şimdi de yazma koruması geldi tüm telefona. Hiç bişi indiremiyorum foto çekiyorum kaydetmiyor hiç bi şekilde de yazma izni verilmiyor. Acil yardima ihtiyacım var.
  13. Z

Çözüldü Güncelleme Durmuyor %101 102 103

Vala rusca yapinca da olmadi fakat bi şekilde İndirdim yükledim. Fakat bu seferde yazma koruması geldi hiç bişi inmiyor dosya programları vs herşey izin istiyor veriyorum olmuyor Devamlı permission denied hatası veriyor herşey
Üst Alt